Isaac Hempstead Wright, Bran tahta geçince şok oldu: 'Şaka sandım'

Game of Thrones hayranlarının finalde tahta kimin oturacağı konusunda birçok farklı fikri vardı ama herhalde çok az kişi Bran'in taç giyeceğini tahmin etmiştir. Game of Thrones'un 8 sezonunda Stark kardeşlerin tümü büyürken, Bran'ın Üç Gözlü Kuzgun'a, oradan da krala dönüşmesi, sahiden büyük bir sürpriz oldu. Bran'i canlandıran aktör Isaac Hempstead-Wright bile buna inanamadı ve finalin ardından enteresan şeyler söyledi.
 

Isaac Hempstead Wright, Bran tahta geçince şok oldu: 'Şaka sandım'

'Bunun bir şaka olduğunu sandım'

'Bunun bir şaka olduğunu sandım'

Game of Thrones finalinde tahta geçen Bran Stark karakterini canlandıran 20 yaşındaki İngiliz oyuncu Isaac Hempstead-Wright, son bölümde olup bitenlere dizinin fanatikleri kadar şaşırmış.

“Son bölümü okurken tabii ki Bran'e ne olacağını merak ediyordum. Heyecandan ayağa kalkıp odada dolaşmaya başladım. Senaryoyu okurken bunun bir şaka olduğunu düşündüm. Yazarlar herkese demir tahta kendi karakterlerin oturduğu bir senaryo gönderdi sandım. Bunun iyi bir şaka olduğunu düşünüp güldüm. Meğer gerçekmiş! Tahta gerçekten Bran oturuyormuş!"

Açıkçası bütün Game of Thrones hayranlarının kafası, Isaac kadar karışık. Ama hiçbirimiz onun kadar 'mutlu' değiliz tabii ki.

Hempstead-Wright, "Ben bir şekilde öleceğimi, kafamın patlayacağını veya başka bir şekilde bir sahnede yok olacağımı sanmıştım" diyor.  

Hempstead-Wright, karakterinin kral olması hakkında "Tabii herkes tatmin olmadı" diyor: “Bu kadar popüler bir diziyi, bazı insanları sinirlendirmeden bitirmek çok zor. Bran'in kral olacağını kimsenin tahmin ettiğini sanmıyorum. İnsanlar kızdı, kalpleri kırıldı. Ama George RR Martin'in bu epik destanı için en uygun son buydu.”
 

Bran'ın 'iyi bir kral' olacağına inanıyor

Bran&#39;ın<strong> &#39;iyi bir kral&#39; </strong>olacağına inanıyor

Hempstead-Wright, Bran'ın 'iyi bir kral' olacağına inanıyor:

"Duygusallık, bir kral veya kraliçede yararlı bir nitelik olabilir. Ayrıca Bran ile tartışamazsınız. O her şeyi doğru bildiğini düşünüyor."  

Bu makaleye ifade bırak