Cafe

21.08.2008 - 20:43

Pınar Altuğ’un bebek provası

Sitene Ekle
BODRUM  |  Abdullah Malkoç amalkoc@milliyet.com.tr Tüm Yazıları »

BİR kız çocuğu dünyaya getirmeye hazırlanan Pınar Altuğ, eşi Yağmur Atacan ile önceki gün Bodrum Türkbükü’ndeki Lola Beach’te görüntülendi. Biberonundan su içen küçük kızla yakından ilgilenen Altuğ’u bu halde gören arkadaşları ve eşi Yağmur Atacan, Altuğ’un bu davranışıyla küçük bir annelik provası yaptığını düşünmeden edemedi. 


Hayranlarına İbo’dan özel şov


KUŞADASI ve Bodrum’daki otellerinin haciz yoluyla satışa çıkarıldığı iddiaları üzerine otelinde bir basın toplantısı düzenleyen İbrahim Tatlıses, toplantının ardından mayoyla havuza göbek üstü atladı. “Vallahi ilk kez balıklama atlamaya çalıştım. Onda da karnım ağrıdı” diyen Tatlıses, otelinde kalan kadın hayranlarına poz vermeyi de ihmal etmedi. 

Bengü gizli nişan mı yaptı?


BENGÜ ve sevgilisi Akın Altan Bodrum Türkbükü’ndeki Lola Beach’te güneşlenirken objektiflerimize takıldı. Sevgilisi Akın Altan’a çok âşık olduğunu her defasında belirten şarkıcı Bengü’nün telefon konuşması yaparken sağ eline taktığı alyans dikkatlerden kaçmadı.


Çanakkale Savaşları’nın sonunu getiren önemli çarpışmalara sahne olan iki koya verilen ad hangisidir?
©Copyright 2008 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.