"Beni seviyor mu?" sorusunun cevabı için bu ipuçlarını takip edin

Vücut dili, iyi okumasını bilen biri için düşünceleri okumak gibidir çünkü o anki ruh halimizi birebir yansıtır. Hele ki davranışlarının çözümlenmesi gereken kişi bir erkek ise… Sonuçta erkekler, kadınlar kadar kompleks yapıda değiller!

2.Gözlerinin Odak Noktası

<p>2.G&ouml;zlerinin Odak Noktası</p>

Çoğunlukla gözlerin içine bakma bir aşk belirtisiymiş gibi algılanır ancak erkekler için durum farklıdır. Bir erkeğin sizden hoşlanıp hoşlanmadığını anlamak için gözlerinin odak noktasına dikkat etmelisiniz. Konuşurken eğer çoğunlukla dudaklarınıza bakıyorsa o kişiden umut var demektir.  Sadece dudaklarla yetinmeyip daha aşağıya bakıyorsa sizden hoşlandığından emin olabilirsiniz.

5.Kaşlarını Yukarı Kaldırmaları

<p>5.Kaşlarını Yukarı Kaldırmaları</p>

Eğer ki bir erkek sizi her gördüğünde 1-2 saniyeliğine kaşlarını kaldırarak şaşırıp hafifçe gülümsüyorsa size ilgi duyuyor demektir. Bu hareketin karşılığında sizin de aynı şekilde davranmanız gerekiyor.

1.Ayaklarının ve Diğer Uzuvlarının Yönleri

<p>1.Ayaklarının ve Diğer Uzuvlarının Y&ouml;nleri</p>

Erkekler genellikle ayak yönleri de dahil vücut yönlerinin hoşlandıkları kadınlara karşı çevirirler. Özellikle karşılıklı konuşurken ayaklarının hangi yöne dönük olduğuna dikkat edin. Özellikle bu açıdan denemek istediğiniz bir erkekten eğer yanınızda oturuyorsa karşınıza geçmesini isteyin zaten bu isteğinizi hemen yerine getiriyorsa o işte bir iş var demektir.

4.Bacaklarının Ayrık Duruşu

<p>4.Bacaklarının Ayrık Duruşu</p>

Kadınlar için itici bir görünüm oluştursa da bacakların ayrık şekilde oturulması erkeğin kendine güvendiğini gösterir. Özellikle ellerini vücudunda en güvendiği yerlere koyuyor olması bedenlerine fazlasıyla güvendiklerini simgeler. Bu duruş aynı zamanda kendilerine ilgi göstermenizi istediklerini de belirtiyor.

3.Kravat, Gömlek ve Pantolon Düzeltmeleri

<p>3.Kravat, G&ouml;mlek ve Pantolon D&uuml;zeltmeleri</p>

Karşınızdaki erkeğin kıyafetlerini sıklıkla düzeltiyor olması size saygı duyduğunu ve en güzel haliyle onu görmenizi istediğini belirtir. Özellikle çoraplarını yukarı doğru çekiyorsa sizden aşırı derece de hoşlanıyor olabilir. Beyaz çorap giyen erkelerin bunu daha sık yaptığını gösteren araştırmalar da mevcut…

6.Ceketlerinin Düğmeleri ile Oynamaları

<p>6.Ceketlerinin D&uuml;ğmeleri ile Oynamaları</p>

Karşınızdaki erkek eğer ceketinin düğmeleriyle sık şekilde oynuyorsa bu bilinçaltında kıyafetlerinin çıkartmak istediğini gösteriyor demektir. Dikkat ederseniz eğer düğmeleriyle oynadıktan birkaç dakika sonra ya ceketini çıkartacaktır ya da düğmelerini açacaktır.

7.Sakalları ile Oynamaları

<p>7.Sakalları ile Oynamaları</p>

Nasıl ki kadınlar flörtleştikleri erkelerin karşısında saçlarıyla onuyorsa erkeklerin de bu belirtiyi birebir taşıyan sakalları vardır. Tabi ki her sakalıyla oynayan erkeğin sizden hoşlandığı anlamını çıkarmamalısınız. Bu hareketle birlikte aynı zamanda gözlerini de kısıyorlarsa şüphelenmekte fayda var.

Bir erkeğin size karşı ne hissettiğini anlamak hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Bir erkeğin size karşı ne hissettiğini anlamak hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Vücut dili, iyi okumasını bilen biri için düşünceleri okumak gibidir çünkü o anki ruh halimizi birebir yansıtır. Hele ki davranışlarının çözümlenmesi gereken kişi bir erkek ise… Sonuçta erkekler, kadınlar kadar kompleks yapıda değiller!

Bu makaleye ifade bırak