13.06.2017 - 18:14 | Son Güncelleme: 13.06.2017-18:14 A-A+

'Acı Tatlı Ekşi'nin çekimleri başladı

Yapımcılığı BKM ve CJ Entertainment Turkey tarafından gerçekleştirilen, yönetmenliğini Andaç Haznedaroğlu’nun üstlendiği, başrollerinde Özge Özpirinçci ve Buğra Gülsoy’un yer aldığı 'Acı Tatlı Ekşi' filminin çekimleri başladı.

'Acı Tatlı Ekşi'nin çekimleri başladı

'Acı Tatlı Ekşi' filmi; çocukluk arkadaşı olan Duygu (Özge Özpirinçci) ve Murat’ın (Buğra Gülsoy) üniversitede başlayan ve yıllara uzanan aşk hikayesini anlatıyor.

Önceki gün Okan Üniversitesi’nde başlayan çekimlerde oldukça eğlenceli ve hareketli sahnelerde rol alan oyuncular, aşkla yemeğin bütünleştiği filmin tıpkı hayat gibi tüm tatları içinde barındırdığının altını çizdiler. Yönetmen Andaç Haznedaroğlu ise insanların bir tektaş yüzük yerine gerçek sevginin peşinden koştukları, ilişkilere emek verdikleri bir dünya anlatmak istediklerini belirtti.

Çekimleri İstanbul, İzmir, Urla ve Alaçatı’da 6 haftada gerçekleşecek filmin senaryosu da Buğra Gülsoy’a ait. 'Acı Tatlı Ekşi' filmi, izleyecilerine "Peki siz aşkınız için ne yapardınız?" sorusunu sordurmaya geliyor.

Bilgi YarışmasıBaşrollerinde; Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan ve Çağla Kubat'ın oynadıkları polisiye dizi hangisidir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.