Gündem
17.07.2017 - 02:30 | Son Güncelleme: 17.07.2017-2:30

‘Başarılı olsalardı burada olamazdık’

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş,  FETÖ’nün 15 Temmuz’daki darbe girişimine ilişkin, “İşte  biz 80 milyon büyük bir aile olarak farklılıklarımızı bir tarafa bırakarak, etnik yapımıza bakmaksızın, siyasi kimliklerimizde bir tarafa bırakarak, ‘devletin bekası, ülkenin geleceği söz konusu olduğunda her şey teferruattır’ diyerek güç birliği yaptık. Kol kola girdik ve bütün oyunlar bozuldu” dedi.

Sitene Ekle

İSTANBUL AA

Saraçhane’deki İstanbul Büyükşehir Belediyesi binası önünde düzenlenen anma programına katılan Topbaş, 15 Temmuz’da FETÖ’nün, yandaşlarının, iç ve dış  mihrakların beraberce tezgahladığı son oyunlarından bir tanesini ortaya koyduklarını belirtti. 

Topbaş şöyle devam etti: “Başarılı olsalardı bugün biz burada olamazdık. Başarılı olsalardı Türkiye bölünmüş, parçalanmış, kardeş kavgasına girmiş olacaktık. Belki de başka bir alemde olacaktık. Rabbimize hamdolsun bunların tüm oyunları boşa  çıktı. Sayın Cumhurbaşkanımızın o dirayetli duruşu, o liderliği, devlet adamlığı, Sayın Başbakanımızın samimiyeti, azmi ve gayreti, sizin cesaretiniz bizim  geleceğimiz demektir. Allah hepinizden razı olsun.” 

Etiketler:
Bilgi YarışmasıBoks işini yapan sporcuya ne ad verilir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler
    Boks işini yapan sporcuya ne ad verilir?
    ©Copyright 2017 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
    İlginizi ÇekebilirX