02.03.2016 - 02:30 | Son Güncelleme: 02.03.2016-2:30 A-A+

'Cem Yılmaz'ı çok beğeniyorum!'

‘Game of Thrones’in Türk oyuncusu Tamer Hassan, “Kemal Sunal’ın filmleriyle büyüdüm, Cem Yılmaz’ı da çok beğeniyorum” dedi

'Cem Yılmaz'ı çok beğeniyorum!'

MESUT YILMAZ

Dünyayı kasıp kavuran ‘Game of Thrones’ (Taht Oyunları) dizisinin nisan ayında yayınlanacak altıncı sezonunda ekrana gelecek Kıbrıslı Türk aktör Tamer Hassan önceki akşam Su Ada’da yemek yedi. Sibel Kekilli’nin ardından ikinci Türk oyuncu olarak dizide rol alan Hassan, “Yeni sezonda Dothrakiler’in yeni liderini oynayacağım. Rolüm için Dothraki dilini öğrendim. Beni ekranda çok göreceksiniz” dedi. 

Boğaz manzarasında kebap ve baklava yediğini söyleyen oyuncu, “Memleketimi ve yemeklerini çok özledim” diyerek Türkiye hasretini dile getirdi. Bir haftalığına iş için geldiğini, aynı zamanda tatil de yapacağını belirten Hassan, tanıdığı Türk oyuncularla ilgili, “Rahmetli Kemal Sunal’ın filmleriyle büyüdüm. Cem Yılmaz’ı da çok beğeniyorum” açıklamasını yaptı. 

Bilgi Yarışması2000 yılında Ağrı Dağı tırmanışında düşerek ölen dağcımız kimdir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.