19.06.2017 - 15:45 | Son Güncelleme: 19.06.2017-15:45 A-A+

'Çoban Yıldızı' yeniden Kapadokya'da

Başrollerini Şükrü Özyıldız, Selin Şekerci, Selim Bayraktar ve Menderes Samancılar'ın paylaştığı, FOX’ta yayınlanan 'Çoban Yıldızı' dizisi, hikayenin başladığı yer olan Kapadokya’ya geri döndü.

'Çoban Yıldızı' yeniden Kapadokya'da

Fikret Karakaya’nın (Menderes Samancılar) isteği üzerine Zühre (Selin Şekerci) ve Sırma (Aysun Metiner), Ürgüp’e geri dönerler. Seyit’i (Şükrü Özyıldız) artık göremeyeceğini düşünen Zühre, belli etmemeye çalışsa da çok üzgündür. Hiç beklemediği bir şeyi öğrenen Seyit de ani bir kararla Ürgüp’e gider. Kaderlerinin kesiştiği yere Kapadokya’ya dönen 'Seyit' ve 'Zühre' bu kez tüm engelleri aşıp birlikte olabilecekler mi? 

Uzun bir aradan sonra Ürgüp’e dönen Çoban Yıldızı ekibi, yörenin masalsı atmosferiyle yeniden buluşmaktan hayli memnun. Kış aylarının zorlu şartlarından sonra sıcak ve güneşli havada çekim yapan oyuncular, beklenmedik gelişmelerin art arda yaşanacağı bölüme ilişkin ser verip sır vermediler.

Bilgi YarışmasıYalan söyleyince burnu uzayan kahraman kimdir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.