Gündem
26.10.2010 - 11:05 | Son Güncelleme: 26.10.2010-11:16

"Edeb yahu" timi işbaşında

Üsküdar kuaför dükkanın camlarındaki kadın fotoğraflarının üzerine sprey boyayla "Edeb Yahu" yazdılar.

Sitene Ekle
"Edeb yahu" timi işbaşında

Ramazan ALMAÇAYIR İSTANBU DHA

Kadın kuaförü Fatoş Cucu (42) bu sabah Üsküdar'daki işyerine geldiğinde camlardaki kadın fotoğraflarının üzerine sprey boya ile "Edeb Yahu" yazıldığını gördü. Cucu, polisi arayıp bilgi verdi. Karşılaştığı manzara karşısında büyük bir şaşkınlık yaşadığını belirten Fatoş Cucu duruma tepki gösterdi. Daha önce de camlardaki fotoğraflarla ile ilgili şikayet olduğunu belirten Cucu, "Bizim resimlerimiz kanunun verdiği standartlar içerisinde. Hiçbirisi kanuna aykırı değil. Resimlerden birisi hakkında şikayet olmuş belediye görevlileri gelerek baktılar, resimin belirlenen kurallara uygun olduğunu söylediler" diye konuştu 

DÜKKANIN AÇILIŞINI ÜSKÜDAR BELEDİYE BAŞKANI YAPMIŞ 
30 yıldır Üsküdar'da yaşadığını söyleyen Fatoş Cucu, 2 yıl önce başka bir sokaktan taşınıp buraya geldiğini ve dükkanın açılışını Üsküdar Belediye Başkanı Mustafa Kara'nın yaptığını söyledi. Fatoş Cucu olayın bir provokasyon olabilme ihtimaliyle ilgili soruya ise, "Provokasyon olsa başka birinin dükkanına neden bir şey yapmadılar" diye konuştu.

Polisin olayla ilgili soruşturması devam ediyor.

BENZER OLAYLAR OLMUŞTU 
Daha öncede İstanbul ve Ankara'da benzer olaylar meydana gelmişti. Yine kadın fotoğrafları bulunan afişlerin üzerine sprey boya ile "Edeb Yahu" yazılmıştı.


Etiketler:
Bilgi YarışmasıBaşrollerinde; Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan ve Çağla Kubat'ın oynadıkları polisiye dizi hangisidir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
"Şu Çılgın Türkler" romanının yazarı kimdir?
©Copyright 2017 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
İlginizi ÇekebilirX