02.01.2015 - 10:43 | Son Güncelleme: 02.01.2015-10:48 A-A+

"Hoşgeldin Boyacı”ya büyük ilgi

İnsanların birbirine ihtiyacı olduğunda sınıf ayrımının nasıl ortadan kalktığını baştan sona komediyle sarmalanmış bir dille anlatan “Hoşgeldin Boyacı”, Erdal Özyağcılar, Berna Laçin ve Gözde Çetiner’in muhteşem performansıyla; 4 Ocak 2015, Pazar günü saat 16:00’da, Trump Kültür ve Gösteri Merkezi’nde, 6 Ocak 2015, Salı akşamı saat 20:30’da, Kozzy Kozyatağı Alışveriş ve Kültür Merkezi’nde.

"Hoşgeldin Boyacı”ya büyük ilgi

Tiyatro sahnesinde olmasına hasret kalınan usta oyuncu Erdal Özyağcılar, Berna Laçin ve Gözde Çetiner’in merakla beklenen oyunu "Hoşgeldin Boyacı”ya büyük ilgi. Sahnelenmeye başladığı günden beri kapalı gişe oynayan ve izleyenlere unutulmaz bir gece yaşatan oyun, hem Avrupa, hem Anadolu Yakası’nda tiyatroseverlerle buluşmaya devam ediyor. 
 
Geçen yıl Zeynep Özyağcılar’ın kurduğu Tiyatro Martı’nın ikinci oyunu "Hoşgeldin Boyacı”; yasak ilişki yaşadığı sevgilisi ile tatilinden yeni dönen Marcia (Berna Laçin), tadilat ve boya işleri yarım kalmış evine geldiğinde önce değişen boyacıyla (Erdal Özyağcılar) ardından sevgilisinin karısı (Gözde Çetiner) ile karşılaşacaktır. Her üçünü de sürprizli bir gün beklemektedir.
 
Tiyatro Martı, Donald Churchill  imzası taşıyan ve Füsun Günersel’in dilimize çevirdiği “The Decorator” oyununu “Hoşgeldin Boyacı” adıyla tiyatroseverlerle buluşturuyor. Yönetmenliğini Arif Akkaya’nın üstlendiği oyunun dekor tasarımı da yine Arif Akkaya ile Sırrı Topraktepe imzası taşıyor. Gülmecesi bol oyunun kostüm tasarımı ise Feyza Zeybek’e ait.
 
dyo’nun katkılarıyla hayata geçirilen ve renklenen “Hoşgeldin Boyacı”, 4 Ocak 2015, Pazar günü saat 16:00’da, Trump Kültür ve Gösteri Merkezi’nde, 6 Ocak 2015, Salı akşamı saat 20:30’da, Kozzy Kozyatağı Alışveriş ve Kültür Merkezi’nde.  
 
 
Bilgi YarışmasıYanlış sözcüğünün ingilizcesi nedir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.