12.07.2017 - 07:54 | Son Güncelleme: 12.07.2017-7:55 A-A+

'İşte o şarkı bu şarkı'

Genç müzisyen Tolga Yakalı, yeni albümünün kapak fotoğrafı için stüdyoya girdi.

'İşte o şarkı bu şarkı'

İki yıl sonra 'Kiralık Değil Anlasana' adlı yeni single’ı ile müzik piyasasına hızlı bir giriş yapan Tolga Yakalı, yaklaşık 9 saat süren çekimlerde, verilen kısa arayı değerlendirerek yeni albümü ile ilgili bilgiler verdi.

Yaz aylarının ritmine uygun bir parça yapmak yerine yüreğinin sesini dinlediğini belirten genç müzisyen, "Hüznün de aşkın da mevsimi olmaz. Şu an herkes parmak şıklatılacak ritmik şarkılar yapıyor. Ben de farklı şeyler yapıp, insanların bam teline dokunmayı istedim. Bazen kalabalıklardan sıkılıp yalnız kalmak istersiniz ya hani. İşte tam da o anlarda bir şarkıya, bir melodiye ihtiyaç duyarsınız. İşte o şarkı bu şarkı. Sizi gitmek istediğiniz yerlere götürecek şarkı" dedi.

Yeni sezonda yayınlanacak bir televizyon dizisi ile görüşmeleri olduğunu ve yakın zamanda sürpriz bir proje ile herkesi şaşırtabileceğini ifade eden Yakalı, imza aşamasında olduğu gerekçesiyle proje hakkında detay vermekten kaçındı.

Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.