'Krema' değil yoğurt lazım: Hande Yener'in o botta ayakları pişecek

Hande Yener'in bir alışveriş merkezinde muhabirlere botlarıyla görüntü verdiğini görünce bana bile birden sıcak bastı. Ayaklarım sanki kızgın kumlardaymış gibi soğuk sulara giresim geldi. Bu sıcaklarda bot giymek ayak parmaklarında pişik yapar vallahi.

'Krema' değil yoğurt lazım: Hande Yener'in o botta ayakları pişecek

Şıklıktan ödün vermiyor

Şıklıktan ödün vermiyor

Hande Yener'in gerek sahnede gerek günlük hayatta giyimine çok özendiğini biliyoruz. Mümkün mertebe 'marjinal' kombinler yapıyor. Yalnız bu kombinlerde mevsimleri de dikkate alırsa kendi sağlığı açısından daha iyi olabilir.

Yürümek zorunda kalırsa...

Yürümek zorunda kalırsa...

Elbette o botla kilometrelerce yürümüyordur. Evden çıkıp aracına biniyor, araçtan inip alışveriş merkezine giriyor, sonra yine aracıyla dönüyor olsa gerek. Ama dünya hali, olur ya bir şekilde o botla sıcak asfaltta yürümek ya da beklemek zorunda kalırsa ayaklarda pişik olması için 10 dakika bile yeter.

İşte o zaman "Drama drama, krema krema" derken ayak parmaklarındaki pişik, işin en dramatik kısmı olabilir. Pişiğe de krema değil, yoğurt iyi gelir.

"Kısa bir alışveriş"

"Kısa bir alışveriş"

Ayrıca botlarıyla görüntülenen Hande Yener, muhabirlere "Hep beraber kısa bir alışveriş turuna çıktık, alacaklarımızı alıp hemen çıkacağız. Çünkü akşama konserim var" demiş. Umalım o hemen alıp çıkacakları arasında rahat bir ayakkabı da vardır. Giyebileceği bir tek o botu kalmış olsa gerek. Yoksa neden giysin?

Bırakalım bu ayakları

Bırakalım bu ayakları

Ünlüler her zaman şık olmak zorunda değildir. Hep sahnedelermiş gibi de gezemezler. Bırakalım canım bu ayakları.

Varsın biz Hande Yener'i "makyajsız görüntülendi", "takunyalarıyla poz verdi", "lastiği kopuk parmak arası terliğiyle yakalandı", "spor ayakkabıyla yürüyüle çıktı" manşetlerinde görelim, her şeyin başı sağlık; ayak sağlığı...

Bu makaleye ifade bırak