Gündem
27.09.2013 - 14:44 | Son Güncelleme: 27.09.2013-14:46

'Kulüp yöneticileri de tutuklanabilir'

Beşiktaş-Galatasaray maçının ardından çıkan olaylarla ilgili, sabahın erken saatlerinde gerçekleştirilen operasyonun ardından konu hakkında Rasim Ozan Kütahyalı çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Sitene Ekle

Kütahyalı Twitter hesabından yaptığı açıklamada bazı yöneticilerin tutuklanabileceğini ifade etti.

İşte Rasim Ozan Kütahyalı'nın çok konuşulacak o tweetleri:

"Şimdi Vatan Emniyet'le konuştum bu operasyon gezi olayı değil. Galatasaray'ın şampiyon olduğu Mayıs 2012'de mahkeme kararıyla fiziki ve teknik takip başlamış. Belli başlı tüm tribün liderleri 1,5 senedir takip ve tarassut altında. Ortaya çıkan sonuçlar var. 1,5 yıl boyunca toplanmış kimi bulgular korkunç. Yeni gözaltılar olacak ve belki kimi yöneticilere uzanacak.

Emniyet organize suç ve bilet manipülasyonu konusunda bulgulara ulaşmış. Bugünkü operasyon büyüyebilir ve bilet manipülasyonu bağlamında kimi kulüp yöneticileri de tutuklanabilir."


Etiketler: fb, gs, bjk, 3 büyük taraftar
Bilgi YarışmasıMilattan yüzyıllar önce Mısırlılar, daha sonra da Romalılar, Çinlilerden ipek satın almak için kullandığı güzergaha ne ad verilir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler
    ©Copyright 2018 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.