25.06.2010 - 01:00 | Son Güncelleme: 25.06.2010-19:12 A-A+

‘Vintage’ modası CİHANGİR’DE

Matara Sokak’ta açılan ‘Matchbox’ adlı butikte 30 yıl öncesinden kalma çanta ve şapka gibi aksesuarları bulabilirsinizMatchbox’a gidin, havayı soluyun, sonra karıştırmaya başlayın. New York, Londra ve Paris’ten toplanan ürünleri günlük kıyafetlerinizle tamamlayın. Matchbox, kız kardeşler Saba ve Verda Küseyrioğlu’na ait ‘vintage’ bir butik. Yani eski zamandan kalma giysi ve aksesuarların satıldığı bir mağaza. Çok çeşitli ürünleri bulabileceğiniz mekanda, daha çok 60’lar, 70’ler ve 80’lere ait kostümler bulunuyor. Daha eski dönemlere ait, özellikle çapka ve şapka gibi aksesuarları bulmak da mümkün.
Saba Küseyrioğlu, modaya olan merakının annesinin kıyafetlerini deneyerek başladığını söylüyor. Okul hayatı boyunca da aklının bir köşesinde hep ‘moda’ olmuş. Bilgi Üniversitesi’nde işletme okuduktan sonra Londra’da moda master’ı yapmış. Abla Verda Küseyrioğlu’nun asıl işi ise reklamcılık. Ama bir gün canına tak ediyor ve soluğu Matchbox’ta alıyor.
Dükkanda Genny ve Escada markalarına ait takımlara; Moschino, Versace ceketlere, Ungaro elbiselere uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz. Adres: Kılıçalipaşa Mah. Matara Sok. No: 14 Cihangir
Tel: 0212 345 43 04

Etiketler
Bilgi YarışmasıVerilen isimlerden hangisinin Halter sporuyla ilgisi yoktur?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.