19.09.2010 - 00:54 | Son Güncelleme: 19.09.2010-0:56 A-A+

İkinci yavşak tartışması

“Oyuncuların çoğu yavşaktır” sözü, arkasından eski oyuncuları eleştiren açıklamaları fitili ateşledi. Ezel’in kadrosuna katılan Haluk Bilginer, gündeme bomba gibi düştü* Usta aktör Haluk Bilginer’in 46 dergisine verdiği röportaj büyük ses getirdi. 
* Bilginer, “Eskilerden ‘çook iyi oyuncu’ olarak hatırlanan birçok ismin aslında çok kötü oyuncular olduğuna eminim. Büyük oyuncu olarak hatırlanan birçoğu, aslında efsane yaratmayı becerebilmiş yavşağın tekiydi. Oyuncuların çoğu yavşaktır genellikle...” dedi. 
* Aktörün sözlerine katılan da var, onu eleştiren de.

KiM, NE DEDİ?
Cüneyt Arkın: Haluk Bilginer çok değerli, çok sevdiğim bir oyuncu ama bu durum ona bu lafları söyleme hakkını vermez. O benim birkaç filmimi izlesin öyle yorum yapsın. Çok ayıp etmiş.
Tarık Akan: Haluk’u severim, düşüncelerini de severim. Söylediklerine katılıyorum. Doğru söylemiş, hak veriyorum kendisine.
Oktay Kaynarca: Söylediği her lafın altına imzamı atarım ama o tabir hoş olmamış. Bu kadar sert söylemesi talihsizlik olmuş. 
Şebnem Bozoklu: Haluk Bilginer’in söylediklerini okudum. Oh be biri söyledi sonunda! GÜLCAN TARIMOĞLU

Etiketler
YORUMLAR
()
Bilgi YarışmasıGezegenler güneş çevresinde ne tip bir yol izlerler?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
Binbir Gece Maslalları'ında geçen Şah'ın adı nedir?
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.