19.09.2010 - 00:54 | Son Güncelleme: 19.09.2010-0:56 A-A+

İkinci yavşak tartışması

“Oyuncuların çoğu yavşaktır” sözü, arkasından eski oyuncuları eleştiren açıklamaları fitili ateşledi. Ezel’in kadrosuna katılan Haluk Bilginer, gündeme bomba gibi düştü* Usta aktör Haluk Bilginer’in 46 dergisine verdiği röportaj büyük ses getirdi. 
* Bilginer, “Eskilerden ‘çook iyi oyuncu’ olarak hatırlanan birçok ismin aslında çok kötü oyuncular olduğuna eminim. Büyük oyuncu olarak hatırlanan birçoğu, aslında efsane yaratmayı becerebilmiş yavşağın tekiydi. Oyuncuların çoğu yavşaktır genellikle...” dedi. 
* Aktörün sözlerine katılan da var, onu eleştiren de.

KiM, NE DEDİ?
Cüneyt Arkın: Haluk Bilginer çok değerli, çok sevdiğim bir oyuncu ama bu durum ona bu lafları söyleme hakkını vermez. O benim birkaç filmimi izlesin öyle yorum yapsın. Çok ayıp etmiş.
Tarık Akan: Haluk’u severim, düşüncelerini de severim. Söylediklerine katılıyorum. Doğru söylemiş, hak veriyorum kendisine.
Oktay Kaynarca: Söylediği her lafın altına imzamı atarım ama o tabir hoş olmamış. Bu kadar sert söylemesi talihsizlik olmuş. 
Şebnem Bozoklu: Haluk Bilginer’in söylediklerini okudum. Oh be biri söyledi sonunda! GÜLCAN TARIMOĞLU

Etiketler
Bilgi YarışmasıShakespeare'in ünlü karakteri Hamlet'in sevgilisinin adı nedir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.