27.01.2011 - 01:12 | Son Güncelleme: 27.01.2011-1:13 A-A+

İstanbullular yeme-içme dünyasının en iyilerini seçti

Bu yıl 10’uncu kez gerçekleşen Time Out İstanbul/Gusta Yeme&İçme Ödülleri’ni kazananlar geçen pazartesi Nahide Palas’ta düzenlenen partide açıklandı2010 Ödülleri’nin adayları, dünya ve İstanbul trendleri göz önünde bulundurularak, yine yeme-içme ve şehir hayatına yenilik katan yerler arasından belirlendi. Time Out İstanbul okurları  yazlık mekandan şefe, steakhouse’tan ayaküstü yemeğe 10 kategoride yarışan 55 aday arasından en beğendiklerine oy verdiler. İstanbul yeme-içme sahnesinin önde gelenlerinin ve gazetecilerin katılımıyla gerçekleşen ödül töreninin sunuculuğunu Ahu Yağtu üstlendi. Time Out İstanbul Genel Yayın Yönetmeni Deniz Huysal 10’uncu yıla özel ödülleri; Yerel Markalar Pazarlama Müdürü Yeşim Yerli ise ‘En İyi Gece Kulübü’ ödülünü takdim etmek için sahneye çıktı. Gece, H2O grubunun canlı performansı ve Nahide’nin özel sahne şovlarıyla devam ederken, seçimleriyle kazananlar, bir davetlisiyle birlikte Kapadokya seyahati ve Time Out İstanbul Yeme&İçme Ödülleri sponsoru Gusta’dan Lacivert’te akşam yemeğiyle ödüllendirildi. 


X. Time Out İstanbul / Gusta Yeme&İçme Ödülleri Kazananları
En İyi Yeni Restoran: Mimolett
En İyi Şef: Didem Şenol
En İyi Yazlık Mekan: X Restaurant
En İyi Servis: Mezzaluna
En İyi Mekan Tasarımı: Delicatessen
(Zeynep Sayın, Page Mimarlık)
En İyi Kafe/Brasserie: Big Plate
En İyi Bar: Off Pera
En İyi Gece Kulübü: Nahide
En İyi Steakhouse: Günaydın
En İyi Ayaküstü Yemek: Dükkan Burger
10. Yıl Özel Ödülleri: Vedat Milor, Greenpeace Türkiye (Seninki Kaç Santim projesi), Buğday Derneği (%100 Ekolojik Pazarlar projesi), Münferit, BeBeQ Ballet, MSA (Mehmet Aksel), Istanbul Culinary Institute (Hande Bozdoğan), cafefernando.com (Cenk Sönmezsoy), Şemsa Denizsel, Suna’nın Yeri.

Etiketler
Bilgi YarışmasıAltay hangi ilimizin futbol takımıdır?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.