13.08.2011 - 01:00 | Son Güncelleme: 13.08.2011-20:37 A-A+

BANA GARDIROBUNU AÇ!

Secret Wardrobe-TOÇEV işbirliğiyle başlayan ‘Bana Gardırobunu Aç’ projesinin geliri ailesinin maddi imkansızlıkları nedeniyle okuyamayan çocukların bot ve mont ihtiyacını karşılayacakÜnlü isimler gardıroplarının kapılarını okuma istekli çocuklar için açıyor. ‘Bana Gardırobunu Aç’ projesi,   1 Ağustos’ta ünlülerin bağışladığı Alexander McQueen, Alberta  Ferretti, Gucci, Roberto Cavalli, Yves Saint Laurent ve Christian Dior markalı gece elbiselerinin kiralanmasıyla başlıyor.
Yaz gecelerinin yoğun düğün ve davet trafiğinde 30 Eylül’e kadar  Etiler’deki Secret Wardrobe’a giderek bu elbiseleri üç günlüğüne ödünç alabilirsiniz. Elbiselerin üç günlük kiralama fiyatı KDV ve profesyonel kuru temizleme ücreti dahil 200 TL. 
Tüm gelirinin TOÇEV’e (Tüvana Okuma İstekli Çocuk Eğitim Vakfı) aktarıldığı proje, iki aylık ilk etabın ardından yine ünlü isimlerle 31 Aralık 2011’e kadar devam edecek.
Sene sonunda elbiseler satışa sunulacak ve projeden elde edilen tüm gelir okuma istekli çocukların kışlık bot ve mont ihtiyacı için kullanılacak.
Adres: Nispetiye Cad. Şehit Ahmet Acarkan Sok. No:3/3 Etiler Tel: 0212 358 18 28 www.secretwardrobe.com.trTOÇEV  (Tüvana Okuma İstekli Çocuk Eğitim Vakfı): Türkiye’nin çeşitli illerinde maddi yetersizlik nedeniyle okuyamayan çocuklara bütün eğitim hayatları boyunca maddi-manevi destek veriyor ve çocukların temel ihtiyaçlarını karşılıyor. 1994 yılında kurulan TOÇEV, Türkiye genelinde 12 ulusal proje yürütüyor. www.tocev.org.tr
Secret Wardrobe: Türkiye’nin ilk ve tek tasarımcı markası elbise kiralama mağazası. Hiçbir kadının aynı elbiseyle iki kez görünmek istemediği gerçeğinden yola çıkan mağaza, bünyesinde dünyaca ünlü 30’u aşkın markanın ve Türk tasarımcılardan Gamze Saraçoğlu ve Zeynep Erdoğan’ın güncel ve yeni elbiselerini bulunduruyor.

Etiketler
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.