GündemRSS
30.10.2013 - 08:20 | Son Güncelleme: 30.10.2013-8:22

(muhteşem yüzyıl izle) Muhteşem Yüzyıl 109. yeni bölüm fragman-2 izle

Muhteşem Yüzyıl.30 Ekim 2013 Muhteşem Yüzyıl 109. yeni bölüm özeti izle.Muhteşem Yüzyıl 109.son bölüm fragmanı izle.Muhteşem Yüzyıl 109. bölümde Süleyman’ın korkuları gün yüzüne çıkmaya başlıyor.Muhteşem Yüzyıl 109. bölümde bu akşam Hürrem yeni bir şehzade doğmasına engel olmak için harekete geçiyor.Muhteşem Yüzyıl 109. yeni bölümü ile bu akşam startv ekranlarında.

Sitene Ekle
(muhteşem yüzyıl izle) Muhteşem Yüzyıl 109. yeni bölüm fragman-2 izle

Muhteşem Yüzyıl.30 Ekim 2013 Muhteşem Yüzyıl 109. yeni bölüm özeti izle.Muhteşem Yüzyıl 109.son bölüm fragmanı izle.Muhteşem Yüzyıl 109. bölümde Süleyman’ın korkuları gün yüzüne çıkmaya başlıyor.Muhteşem Yüzyıl 109. bölümde bu akşam Hürrem  yeni bir şehzade doğmasına engel olmak için harekete geçiyor.Muhteşem Yüzyıl 109. yeni bölümü ile bu akşam startv ekranlarında.

Muhteşem Yüzyıl 109. Bölüm Özeti

Hürrem  yeni bir şehzade doğmasına engel olabilecek mi?

Hürrem  yeni bir şehzade doğmasına engel olmak için harekete geçiyor. Bayezıt gizlice geldiği Manisa’da Selim’e yakalanıyor. Zindana atılan Nurbanu’nun ise büyük bir sürprizi vardır. Mustafa ve Atmaca, Nisa’yı bulmak için çırpınıyor. Hürrem Süleyman’ın kulağına öyle bir şey fısıldıyor ki Mustafa büyük bir tehlikeye giriyor!

Rüstem ve Hürem'in planları nasıl geçecek?
                                       
Nisa’yı kaçıran Rüstem Barbaros’u köşeye sıkıştırır. Barbaros, tek dileği itibarını tekrar kazanmak olan Rüstem’e beklediğinden fazlasını verecektir. Hersek’e giden Rüstem yerine  kapıcılar ağasını bırakır. Azmi ve zekasıyla Sokollu Mehmed Hürrem’i de etkilemeyi başarır.

Hürrem’in ise Nazenin’le ilgili yeni planları vardır. Ancak Süleyman ile yaptığı konuşma her şeyi değiştirecektir.

Cihangir kendini Huricihan'a mı kaptıracak?

Huricihan, Bayezıt’tan haber alma umuduyla sık sık Cihangir’le buluşur. Bayezıt’a yazdığı mektup yanlışlıkla Cihangir’in eline geçer. Cihangir, Huricihan’a karşı umutsuz bir aşka tutulur.

Selim yakalanınca neler olacak?

Bayezıt gizlice Manisa’ya gelir. Amacı Selim’in örtbas ettiği davayı gün yüzüne çıkartmaktır. Selim’e yakalanınca işler çığırından çıkar.

Nurbanu hatun'un sürprizi ne?

Nurbanu zindanda umutla beklerken Selim’in Nurbanu’yu affetmeye niyeti yoktur. Gazanfer ise Nurbanu’ya sürpriz bir teklifle gelir. Ama asıl sürprizi Nurbanu yapar.

Atmaca ve Mustafa Nisa’nın kaçırıldığını öğrenir öğrenmez harekete geçer. Hürrem’e yakın birinden gelen bilgi onları Nisa’ya götürür. Ancak Mustafa aşkına yenik düşünce öyle bir hata yapar ki Süleyman’la karşı karşıya gelir!

Muhteşem Yüzyıl 109. Bölüm Fragmanı İzlemek için TIKLAYINIZ!!!STAR TV
Yayın Günü:  30 Ekim Çarşamba
Yayın Saati:  20.00

Tüm bu soruların cevabı Muhteşem Yüzyıl 109. bölümde olacak.


En son çıkan oyunları mı merak ediyorsunuz? Oyun tutkunları buraya!

Yorum Yazın
Gönder
Detaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler
Çizme diye bilinen yer neresidir?
©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.