Cafe

29.04.2008 - 01:00 | Son Güncelleme: 29.04.2008-19:53

‘Mutluluğun resmini çekin, güzel hediyeler kazanın

Sitene Ekle
‘Mutluluğun resmini çekin, güzel hediyeler kazanın

Milliyet Bebek ve Çocuk internet sitesi, Anneler Günü öncesi bir yarışma düzenliyor. 9 Mayıs’a kadar devam edecek yarışmada, “En mutlu anne ve bebek/çocuk fotoğrafı”, “Babadan anneler günü mesajı”, “Anne tarafından geleceğe mektup”, “Çocuk tarafından anneye mektup” kategorileri yer alıyor. 
Yarışma sonunda tüm kategori birincileri; Magic Park Bebek Spa’da 1 seans Spa hizmeti kazanacak. Anneler Günü’nde ise iki kişilik bir brunch daveti en çok puan toplayan yarışmacıların olacak. Brunchlar, Bebek Pearl, Kanyon Park Avaneu, Kalamış Posh ve Kalamış Chocolate’da gerçekleştirilecek. Tüm kategori ikincileri; Magic Park Foto Stüdyo’sunda ailece fotoğraf çekim paketinin sahibi olacak. Tüm kategori üçüncülerine ise Magic Park Çocuk Kuaförü’nde 0-12 yaş grubu miniklere saç kesimi hizmeti verilecek.  Yarışmayla ilgili ayrıntılı bilgiye http://bebekvecocuk.milliyet.com.tr adresinden ulaşılabilir.

 


Etiketler:
"Hangi Batı" ve "Hangi Sol" eserleri kime aittir?
©Copyright 2008 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.