Magazin
05.11.2013 - 02:30 | Son Güncelleme: 05.11.2013-2:30

‘SANSAR’ için dövme yaptırdı

Oyuncu Bülent Polat, yakında Kanal D’de başlayacak ‘İnadına Yaşamak’ dizisindeki ‘Sansar’ rolü için çok sevdiği uzun saçlarını kestirdi ve dövme yaptırdı.

Sitene Ekle

MAGAZİN SERVİSİ

Flasflas.com’un haberine göre, daha önce Avrupa Yakası’nda canlandırdığı ‘Şesu’ karakteriyle tanınan Bülent Polat, şunları söyledi:
“Sansar karakterini senaristimiz elleri dövmeli biri olarak düşündü. Yönetmenimiz Serdar Akar da onay verince soluğu dövmecide aldım. Kalıcı dövmem yok. Çalışmamız yaklaşık 2.5 saat sürdü. Dizimiz devam edene kadar dövmeler elimde kalacak. Gerçekçi olması için uzun uzun uğraşıldı. Gerçek dövme yaptırmama sebebim oyunculuk. Bazı arkadaşlar vücutlarındaki dövmeleri rolleri için kapattırmak zorunda kalıyor.
Bir de iğneden çok korkuyorum. Ellerime yaptırdığım dövmeler ‘Born to lose’ ve ‘Live to win’ olarak geçiyor. ‘Doğarken kaybetti, kazanmak için yaşıyor’ anlamına geliyor. Sansar böyle bir karakter.”


Etiketler:
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler

    Astroloji
    Somut konulara odaklıyızBugün Oğlak burcuna ilerleyen Ay dikkatlerimizi ciddi konulara, daha gerçekçi olmaya yöneltmekte.
    ©Copyright 2019 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.