Magazin
28.09.2012 - 12:10 | Son Güncelleme: 28.09.2012-12:12

'Simge günde iki bikini değiştirirken...'

Simge Fıstıkoğlu ile yaşadığı tartışmayı ve programı neden terk ettiğini anlatan Ümit Özat, sözlerinin yanlış anlaşıldığını ifade ederken, ünlü sunucuyu da ağır sözler sarf etti.

Sitene Ekle

 

Fenebahçe'nin eski kaptanı, teknik direktör Ümit Özat, geçtiğimiz akşam Habertürk'te katıldığı canlı yayında Simge Fıstıkoğlu ile yaşadığı polemiği ve ekranı terketmesinin nedenlerini anlattı; hakkındaki eleştirilere canlı yayında yanıt verdi.
 
BU SEFER CNN TÜRK EKRANLARINDAYDI
CNN Türk 'te Mesut Yar'ın sunduğu "Burada Laf Çok" programına konuk olan Ümit Özat, Simge Fıstıkoğlu hakkında ağır ithamlarda bulunurken, güzel sunucunun taklidini yapmaktan da geri kalmadı.
 
HA HA HA BEN DE ERKEKLER KADAR FUTBOLDAN ANLARIM 
 
Özat, Simge Fıstıkoğlu'nu kast ederek "Bunu konuşan bayan Haziran-Temmuz ayında günde 2 bikini değişerek tatil yaparken, bu çocuklar 40 derece altında günde 4 saat, bazen 6 saat antrenman yapıyorlar" dedi. Kendisinin tenisten, voleybol ve basketboldan da çok iyi anladığını ama bir tenisçinin yanında asla konuşmadığını da vurgulayan Özat, ardından Fıstıkoğlu'nun gülüşünü taklit ederek "Herkes haddini bilecek. 'Ha ha ha ben de erkekler kadar futboldan anlarım ukalalığını kabul edemiyorum" diye konuştu.
 
KİMSE SABA TÜMER GİBİ ...
 
Özat, konuyla ilgili sözlerini, "kahkaha atmaya da özenmesin, kimse Saba Tümer gibi güzel gülemez" diye tamamladı...
Yorum Yazın
Gönder
Bilgi Yarışmasıİlk atom bombası hangi şehirde patlatılmıştır?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara

Astroloji
Şanslı sayılırızBugün ne yapılabilir ? Bugün ışıkların uyumu daha akıcı ve şanslı gelişmelere işaret ediyor.
©Copyright 2012 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.