03.04.2017 - 11:46 | Son Güncelleme: 03.04.2017-11:47 A-A+

‘SÖZ’ timi Ejder'e emanet

Yapımını ‘TIMS&B’nin, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın üstlendiği ‘SÖZdizisi, 3 Nisan Pazartesi Star TV'de seyirciyle buluşuyor. Yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın’ın yaptığı, senaryosu Ethem Özışık’ın yazdığı ‘SÖZ’, bir ‘Özel Kuvvet Timi’nin hikayesini konu alıyor.

‘SÖZ’ timi Ejder'e emanet

Türkiye’de ilk defa Genelkurmay Başkanlığı ve Milli Savunma Bakanlığı iş birliği ile hayata geçirilen ‘SÖZ’, dev prodüksiyonuyla dikkati çekiyor.

Ön hazırlıkları 1 yıl süren ve çekimleri yaklaşık 3 aydır devam eden ‘SÖZ’ dizisinde bir ilke imza atılarak, Türk Silahlı Kuvvetleri Özel Kuvvet Timi’nin de kullandığı yerli üretim Nurol Makina yapımı 'Ejder Yalçın 4x4' isimli muharebe aracı kullanılıyor. Türk mühendisleri tarafından geliştirilen ve maliyeti 550 bin Euro değerindeki Ejder Yalçın aracı, el yapımı patlayıcı, mayın, roket dahil her türlü bombaya karşı tam koruma sağlama özelliğine sahip.
 
VATANI İÇİN GÖZÜNÜ KIRPMADAN ÖLÜME YÜRÜYENLER
 
'SÖZ’ de zekası ve cesaretiyle bütün timin saygısını ve güvenini kazanan kıdemli üsteğmen ve tim komutanı Yavuz rolünü Tolga Sarıtaş canlandırırken, vatanı için gözünü kırpmadan ölüme yürüyen bu özel timin diğer mensuplarını, Atakan Arslan, Burak Sevinç, Görkem Sevindik, Mustafa Yıldıran, Eren Vurdem, Aytaç Şaşmaz, Mehmet Ali Karakuş, Doğukan Polat, Volkan Uygun, Oktay Samurkaş canlandırıyor.

EtiketlerSöz,dizi,Ejder
Bilgi YarışmasıKadınların gece toplantılarında veya özel durumlarda giydikleri gösterişli giysiye ne ad verilir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.