13.08.2017 - 02:30 | Son Güncelleme: 13.08.2017-2:30 A-A+

‘Teknoloji kaygı getiriyor’

Tek kişilik gösterisinde akıllı telefonlara dair espriler yapan Yılmaz Erdoğan, “Teknoloji insanları paranoyak ediyor” dedi

‘Teknoloji  kaygı getiriyor’

Mesut Yılmaz

Yılmaz Erdoğan, ‘Münaşaka’ adlı gösterisiyle Harbiye Açıkhava Sahnesi’ndeydi. Güncellendiği şakaları ve hikayeleriyle binlerce hayranına seslenen oyuncuyu izleyenler arasında Nuri Bilge Ceylan, Ayşegül Aldinç, Gözde Türkpençe ve Vildan Atasever de vardı. Hayata dair tecrübelerini paylaşan Erdoğan, defalarca ayakta alkışlandı. 

GösteriDe teknoloji ve akıllı telefonlara değinen sanatçı, selfie çılgınlığıyla ilgili, “Eskiden insanlar sanatçılara hayrandı, şimdilerde kendilerini keşfettiler” dedi. Whatsapp’la ilgili de konuşan Erdoğan, “İnsanları paranoyak ediyor. Mesajı gönderiyorsun, bir gözün telefonda kalıyor. Okundu mu, iki tık oldu mu, maviye döndü mü? Döndüyse niye yazmadı? Teknoloji beraberinde kaygı getiriyor” şeklinde konuştu. 

 

Etiketler
Bilgi YarışmasıBulutlardaki suların ani sıcaklık farklarıyla kristalleşmesi ve bu şekildeki yağış şekline ne ad verilir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
Genellikle hamsi, bazen de çaça, sardalye veya tirsi balıklarından yapılan tuzlu ve yağlı ezme hangisidir?
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.