GündemRSS
06.11.2013 - 11:57 | Son Güncelleme: 06.11.2013-11:58

02 Kasım 2013 Tarihli Motorlu Taşıtlar Sürücü Adayları Sınavı Soruları ve Cevap Anahtarı

02 Kasım 2013 tarihli motorlu taşıtlar sürücü adayları sınavı soruları ve cevap anahtarı açıklandı.MEB Ehliyet sınavı bitti.MEB Ehliyet sınavı soruları cevapları burada.

Sitene Ekle
02 Kasım 2013 Tarihli Motorlu Taşıtlar Sürücü Adayları Sınavı Soruları ve Cevap Anahtarı

MEB Ehliyet sınavı soru ve cevapları burada.MEB Ehliyet sınavı soruları cevapları sizlerle.MEB Ehliyet sınav soru ve cevapları verildi.

EHLİYET SINAVI SORULARI VE CEVAPLARI 
 
Ehliyet sınav soru ve cevapları MEB resmi sitesinde açıkladı.MEB açıklar açıklamaz sizinle paylaşacağız demiştik ve şimdi sorular ve cevaplar burada.
 
 
MEB Ehliyet sınavı son olarak 24 Ağustos'ta yapılmıştı. Ağustos ayında düzenlenen sınavın sonuçları Eylül ayında açıklandı. Yeni ehliyet sınavı 2 Kasım'da yapıldı.Bir diğeri ise 14 Aralık 2013'te düzenlenecek.
 
2 Kasım Ehliyet sınav sonuçları açıklanma tarihi daha önceden Milli Eğitim Bakanlığı 'nın sınav takviminde duyurulmuştu. Bu sene MEB Ehliyet sınav sonuçlarının açıklanma tarihlerini geçen seneye göre çok hızlı bir şekilde açıklamaktadır.
 
2 Kasım Ehliyet sınav sonuçları 12 Kasım 2013 günü MEB tarafından açıklanacaktır. Ehliyet sınav sonuçları açıklanma tarihi genellikle ehliyet sınav takvimindeki tarihe uymaktadır. Bazı sınav sonuçlarında sadece 1-2 gün sarkma olduğu görülmüştür.
 
 

En son çıkan oyunları mı merak ediyorsunuz? Oyun tutkunları buraya!

Yorum Yazın
Gönder
Detaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler
©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.