07.10.2017 - 02:30 | Son Güncelleme: 07.10.2017-10:17 A-A+

1 milyon borç ödüyor

Işın Karaca’nın, geçtiğimiz ay Brezilya’da hırsızlık yaparken yakalanan eski eşi Sedat Doğan’ın piyasaya ve arkadaşlarına olan 1 milyon TL’lik borcunu ödemeye devam ettiği öğrenildi

1 milyon borç ödüyor

Sercan Kısmet

Işın Karaca, kızının babası, Sedat Doğan’ın, piyasaya ve arkadaşlarına olan 1 milyon TL borcunu ödüyor. İki yıl evli kaldığı ve dört yıl önce boşandığı eski eşi Doğan’ın Brezilya’ya kaçmasından sonra alacaklılar şarkıcının kapısını çaldı. Karaca, çocuğunun olaylardan etkilenmemesi için borçların taksitlendirilmesini istedi. Şarkıcı, iki yıldan bu yana her ay Doğan’ın borçlarını ödüyor. 

Brezilya’da hırsızlık yaparken yakalanan Doğan’ın boşandıktan sonra iletişimini tamamen kestiği ve Karaca’nın telefon ve masajlarına hiçbir şekilde dönmediği öğrenildi. Karaca, fotoğrafçılık yapan Doğan’la evli olduğu dönemde onu, Demet Akalın, Okan Bayülgen ve Elif Karlı gibi isimlerle tanıştırmış ve Maslak’ta kendisine fotoğraf stüdyosu açmıştı.

 

Bilgi Yarışması"Açık Adres" şarkısı hangi bayan şarkıcımıza aittir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.