1 milyon Euro ödüllü PUBG Avrupa Ligi duyuruldu

12 Ekim 2018 - 10:54'de eklendi12.10.2018 - 11:01'de güncellendi
PUBG Corp ve StarLadder, Avrupa’daki ilk PlayerUnknown’s Battlegrounds profesyonel ligini başlatacağının haberini verdi. Yıllık birleşik ödül havuzu 1 milyon euro olacak.

1-

PUBG Avrupa Ligi'nin Ocak 2019’da başlaması planlananıyor.

PEL’nin en iyi takımları, sezon sonunda her bölgenin en iyi takımlarının karşı karşıya geleceği uluslararası bir etkinlikte yarışma fırsatı bulacaklar.

2-

Ligdeki 16 takım, Avrupa ülkelerinin başkentlerinden birisinde özel tasarlanmış bir Battle Royale LAN Stüdyosunda karşı karşıya gelecekler.

PUBG Corp, PUBG Avrupa Ligi’ne katılan takımların konaklama ve seyahat masraflarını karşılayacak ve ligin gelirinden pay vererek takımları desteklemeyi sürdürecek.

3-

PUBG’nin lige sıkı bir çalışma ve adanma sonrası katılacak takımlara değer verdiği için PUBG Avrupa Ligi’nde franchise modelini uygulamayacak.

Giriş seviyesindeki takımlar, Açık Lig’de üç bölgede yarışacak: Avrupa Batı, Avrupa Doğu, Orta Doğu ve Afrika. Daha üst seviyedeki takımların katılacağı Contenders League, tüm Avrupa’yı birleştirecek. Takımlar üst liglere her aşamanın sonundaki özel promosyon turnuvalarını kazanarak çıkabilecekler.
Bu makaleye ifade bırak

İlginizi Çekebilir