Ege

09.11.2018 - 01:30 | Son Güncelleme: 09.11.2018-2:07

1000 adet fidan şartı

AK Parti Çeşme İlçe Teşkilatı, belediye başkan aday adayları ile meclis üyesi aday adaylarına, fidan bağışı şartı getirdi. Adaylar, önce ilçe teşkilatına 1000 adet fidan bağışlayacak, ardından da aday adaylık dosyasını teslim edecek. Alınan fidanlarla, hatıra ormanı oluşturulacak.

Sitene Ekle

UMUT KARAKOYUN DHA

Çevre sorunları konusunda duyarlılığı artırmak ve teşkilatta birlik ve beraberliği sağlamak adına böyle bir karar aldıklarını belirten AK Parti Çeşme İlçe Başkanı İlter Etike, “Aday adaylarından maddi olarak bir talepte bulunmadık. Sadece fidan bağışı yapmalarını istedik. Bu seçim yarışında, çevreye duyarlılık konularına da özellikle dikkat çekeceğiz.” dedi. 

Yer başvurusu yapıldı

Hatıra ormanı oluşturmak için yer tahsisi konusunda başvurularını yaptıklarını da sözlerine ekleyen Etike, “Teşkilat adına bir hatıra ormanı veya Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan adına bir hatıra ormanı oluşturmayı amaçlıyoruz. İsim konusunda henüz nihai kararımızı vermedik” dedi. 

AK Parti Çeşme İlçe Teşkilatı, başvuru ücreti yerine fidan bağışı yapılmasını istedi.


Etiketler:
Hangi ünlü futbolcu dünya kupasında elle attığı golden sonra "o tanrının eliydi" açıklamasını yapmıştır?
©Copyright 2018 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.