Ege

14.06.2018 - 01:13 | Son Güncelleme: 14.06.2018-1:14

15 günde 15 dev eser

Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin yapımını tamamladığı 15 eser Ramazan ayında açıldı, herkes çok mutlu oldu

Sitene Ekle

Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin yapımını tamamladığı birçok eserin açılışı ramazan ayı içinde Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’nin katılımıyla yapıldı. Kentin dört bir tarafında törenle hizmete giren dev eserler vatandaşlar tarafından memnuniyetle karşılandı.
 Bu kapsamda ilk açılışı yapılan tesis Anafartalar-Dokuzkavaklar Kapalı Yüzme Havuzu ve Spor Komplesi oldu. Bu kompleksin ardından 700 araç kapasiteli 15 Mayıs Katlı Otoparkı hizmete girdi. Çameli’nde ise İlçe Otobüs Terminali’nin yanı sıra, Büyükşehir Belediyesi’nin Merkez Kapalı Halı Saha, Kalınkoz Kapalı Halı Saha, Kirazlıyayla Mahallesi Köprü Yapımı ve 270 bin metrekare kilit parke taşı döşemesinin açılışı gerçekleştirildi.

Kavşak hizmette

Denizli Büyükşehir Belediyesinin Honaz’a kazandırdığı Honaz İlçe Otogarı, Honaz İtfaiye Binası ve Honaz Kapalı Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksi’nin hizmete girmesi de görkemli bir törenle yapıldı. Çal İlçe Otogarı ve İtfaiye Hizmet Binası ile Çal Mesireliği de törenle hizmete girdi. Açılış törenlerinden Tavas ilçesi de nasibini aldı. Dumlupınar ve Lise Caddesi’nin kesişim noktası olan ve Çıtır Kavşağı olarak bilinen kavşak hizmete girdi. Hizmete giren tüm eserlerin Denizli’ye hayırlı olmasını dileyen Başkan Osman Zolan, “Denizlimize kalıcı eserler bırakmak için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. Çünkü biz kendi ikbalimizi değil şehrimizin, çocuklarımızın geleceğini düşünmek zorundayız” dedi.


Hababam Sınıfı serisinde "İnek Şaban" tipiyle özdeşleşen sanatçımız hangisidir?
©Copyright 2019 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
İlginizi ÇekebilirX