19 Yaş Altı Milli Takımı aday kadrosu

19 Yaş Altı Milli Takımı’nın İngiltere ile yapacağı özel maçın aday kadrosu açıklandı

14 Mart 2013 - 14:47 | Son Güncelleme: 14.03.2013 - 14:49 |
A+A-

19 Yaş Altı Milli Futbol Takımı’nın İngiltere ile 21 Mart Perşembe günü deplasmanda yapacağı özel maçın aday kadrosu açıklandı. Türkiye Futbol Federasyonu’ndan yapılan açıklamada, aday kadroya davet edilen oyuncuların 18 Mart Pazartesi günü Radisson Blu Conference&Airport Otel’de toplanacağı, 19 Mart’ta uçakla Birmingham’a gideceği kaydedildi.

Temmuz ayında yapılacak 19 Yaş Altı Avrupa Şampiyonası’na katılmayı hedefleyen milli takım, bunun için 22, 24 ve 27 Mayıs tarihlerinde Rusya’da, İtalya, Ukrayna ve Rusya ile elit tur maçları oynayacak.

Toplam 28 takımın dörderli 7 gruba ayrıldığı elit tur maçları sonunda gruplarını lider olarak tamamlayacak 7 takım finallere katılmaya hak kazanacak. 20 Temmuz-1 Ağustos 2013 tarihlerinde düzenlenecek 19 Yaş Altı Avrupa Şampiyonası’na ev sahipliği yapacak olan Litvanya ise finallere direkt katılacak.

Teknik direktör Feyyaz Uçar yönetimindeki 19 Yaş Altı Milli Takımı’nın İngiltere maçı aday kadrosuna şu oyuncular davet edildi:

İbrahim Yılmaz (Darıca Gençlerbirliği), Hakan Çinemre, Salih Uçan, Recep Niyaz (Fenerbahçe), Berk İsmail Ünsal, Hüseyin Tokmak (Galatasaray), Ahmet Yılmaz Çalık, İlkay Durmuş (Gençlerbirliği), Onurcan Piri (Giresunspor), Enver Cenk Şahin (İstanbul Büyükşehir Belediyespor), Okay Yokuşlu (Kayserispor), Cantuğ Temel (Orduspor), Abdülkerim Bardakçı, İsmail Güven (Torku Konyaspor), Kadir Ari (Turgutluspor), Muhammed Karpuz (Fortuna Düsseldorf), Hakan Çalhanoğlu (Karlsruher), Kenan Karaman (1899 Hoffeinheim).

 


Erken Rezervasyon'da son fırsatları kaçırmayın!

Sizce Spor Toto Süper Lig'de şampiyonluğu hangi takım kazanır? Anket Bitiş Tarihi : 30.04.2015




oy ver
182545 oy
Anket Sonucu »
Yorum Yaz

Gönder
Yorumlar
canlı skor
  • Beşiktaş-Karabükspor20:00
  • Valencia CF-Granada21:45
  • Moreirense-S.Lizbon22:00
  • Hobro-FC Midtjylland20:00
  • Slavia Sofya-Haskovo 200917:00
  • Deportivo Saprissa II1 - 1Seleccion de OsaMS
  • Holmen-Vålerenga 220:00
  • Stabæk 2-Lyn20:00
  • Alta-Lillestrøm 217:00
Tüm maçlar için tıklayın

iDDAA REHBERi

Paz.
 1X2 ...
19:30502
ERGOTELIS KERKYRA2.203.202.30
20:00503
HOBRO MIDTJYLLAND5.003.501.40
20:00507
BEŞİKTAŞ KARABÜKSPOR1.304.005.50
20:00505
GÖTEBORG HELSINGBORG1.403.505.00
21:00509
CEAHLAUL PETROLUL PLOIESTI3.203.001.80
YAZARLAR

SKORERGALERİ

İlginizi ÇekebilirX