23 kasım tool
milliyet logosu
bjk.jpg

Seba'dan zafere çağrı

SİYAH - Beyazlı Kulübün Başkanı Süleyman Seba, Valencia ile tarihi bir maç oynayacaklarını belirtti ve "Taraftarlarımızı tribüne bekliyoruz. Kazanacağımız zafere ortak olsunlar" dedi. Kendisinin de karşılaşmayı izleyeceğini söyleyen Seba, "3 - 1'lik yenilgi bizi korkutmuyor. Turu geçeceğimize inanıyorum" diye konuştu

Bilal MEŞE

BEŞİKTAŞ Kulübü Başkanı Süleyman Seba, Valencia tarihi bir maç oynayacaklarını belirtti ve "Taraftarlarımızı tribüne bekliyoruz. Kazanacağımız zafere ortak olsunlar" dedi.
Seba, kendisinin de karşılaşmayı izleyeceğini söyledi ve "Maç boyunca sürekli takımımıza destek olmalıyız. Taraftarlarımızdan hiç susmamalarını, takımlarının 12. adamı gibi olmalarını istiyorum" diye konuştu.
3 - 1 'lik yenilginin kendilerini korkutmadığını ifade eden Süleyman Seba, şöyle devam etti:
"Teknik heyetimize ve futbolcularımıza olan güvenimiz tam. Bundan önceki turlarda İstanbul'daki her maçta iki gol atmayı başardık. Yine bunu gerçekleştirebiliriz. Turu geçeceğimize inanıyorum."
Futbolcuların da soğukkanlılıklarını kaybetmemeleri gerektiğini, özellikle hakemin kararlarına itiraz etmememelerinin şart olduğunu belirten Seba, "Kazanırsak oynayanlar tarihe geçecekler. Böyle bir fırsat her zaman ele geçmez" ifadesini kullandı.

[Ana Sayfa] [Siyaset] [Ekonomi] [Dünya] [Magazin] [Sanat] [Yaşam]
[Entellektüel] [Spor] [Köşe Yazarları] [Dizi Yazı] [Eğitim]