23 kasım tool
milliyet logosu
fbx.jpg

Fenerbahçe'de ağır hasar

HAKEMLER: Mustafa Çulcu (*), Turgay Güdü (***), Bülent Bozdoğan (***)
ÇANAKKALE DARDANELSPOR: Engin (***) - Komphela (***), Bülent (***), Halit (***) - Cem (**), Aytekin (**), Serkan (**) (Ahmet Dk.86), Schubert (**), Ercan (**) (Şenol Dk.33 (**) - Özkan (*) (Welbeck Dk.75 (*), Kubilay (**)
YEDEKLER: Serdar, Murat
FENERBAHÇE: Rüştü (**) - İlker (**), Uche (***) (Sedat Dk.70 (**), K.Saffet (**), Erol (**) - Mustafa Doğan (*) (Tarık Dk.28 (*), Högh (**), Kemalettin (*), Okocha (***) - Boliç (**), B.Saffet (**) (Aygün Dk.75 (*)
YEDEKLER: Fevzi, Kostadinov
SARI KARTLAR: Ercan, Komphela, Özkan, Serkan (Ç.Dardanel), Tarık, Erol (F.Bahçe)
KIRMIZI KART: Kemalettin (F.Bahçe - Dk.59)
PAF LİGİ: Ç.Dardanel - F.Bahçe: 2 - 2

RÜŞTÜ : Zor bir maç yaşamadı. Kalesinde gördüğü ilk pozisyon gol oldu. Bir kaptan olarak ilk yarıda çok sinirli olduğu görünen Kemalettin'i yumuşatamadı. İLKER: Yine sahanın en çalışkan ismiydi. Fakat oyun gerginleştikçe siniri arttı. UCHE: Sakatlandığı dakikaya kadar iyi oynadı. SAFFET: Nazar mı değdi nedir? Çok acemice hatalar yaptı. EROL: Doksan dakika performansını bozmadı. Ama hücumda gözükmedi. KEMALETTİN: Yine sinirlerine yenildi. İlk dakikalardan itibaren hakem ve rakiple uğraşmaya başladı. Sonunda oyundan atıldı. HÖGH: Çok çalışmasına rağmen atağa giden paslarda iyi değildi. OKOCHA: Belki de en çok koştuğu maçtı. Topun olduğu her yerde göründü. MUSTAFA DOĞAN: Moralli başladığı maçı midesindeki sorunlar nedeniyle tamamlayamadı. B.SAFFET: Yine yürümeye dermanı yok gibiydi. Attığı gole şaşırdık. BOLİÇ: Markajdan kurtulamadı. Yakaladığı pozisyonları da değerlendiremedi. TARIK: Neredeyse tam maç oynadı, ama tek olumlu hareket yapamadı. SEDAT: Uche'nin yerini doldurdu. AYGÜN: Oyuna hareket getirmesi düşünülüyordu. Fakat istediği pozisyonları bulamadı.

Sarı - Lacivertli takım Çanakkale Dardanel deplasmanından ummadığı bir sonuçla çıktı, rakibiyle berabere kalınca şampiyonluk yarışında yara aldı. Maça hızlı başlayan, daha 7. dakikada B.Saffet'le öne geçen F.Bahçe, 19. dakikada Schubert'in golüne engel olamadı. Okocha'nın bir vuruşunda top üst direğe çarpıp auta çıktı. 66. dakikada Kubilay'ın kaleci Rüştü ile girdiği mücadelede yere düşmesi penaltı itirazları yarattı. Kemalettin'in kırmızı kart görmesi nedeniyle Sarı - Lacivertli takım 31 dakika 10 kişi oynamak zorunda kaldı

[Ana Sayfa] [Siyaset] [Ekonomi] [Dünya] [Magazin] [Sanat] [Yaşam]
[Entellektüel] [Spor] [Köşe Yazarları] [Dizi Yazı] [Eğitim]