23 kasım tool
milliyet logosu
fb0.jpg

Uche şoku

F.Bahçe'nin Çanakkale Dardanel ile oynadığı maçta sakatlanan Uche'nin Juventus karşılaşmasında oynamasının şüpheli olduğu belirtildi. Sarı - Lacivertli yöneticiler, sert oynadıkları gerekçesiyle rakip oyunculara ateş püskürdüler. Vefa Küçük, "Dost olmadıklarını kanıtladılar" dedi

FENERBAHÇE 'nin Çanakkale Dardanelspor'la oynadığı ve 1-1 berabere kaldığı maçta sağ dizine tekme yiyerek oyundan çıkan Uche 'nin Juventus'a karşı oynamasının şüpheli olduğu belirtildi.
Nijeryalı futbolcunun tedavisinin İtalya'da sürdürüleceği ve maça yetiştirilmesi için tüm imkanların zorlanacağı açıklandı.
Fenerbahçeli yöneticiler rakip oyuncular ile Teknik Direktör Raşit Çetiner'e isyan ettiler. Vefa Küçük, "Dardanelli futbolcular sahaya oyuncularımızı sakatlamak için çıkmışlardı. Çanakkale dost olmadığını kanıtladı" diye konuştu.
Fenerbahçe Teknik Direktörü Lazaroni ise "Sonuç ve oyun Juventus için ölçü olamaz. Üstünlüğümüzü koruyamadık. Beraberlikten sonra ise bir çok fırsatı kullanamadık. Kart gören ve sakatlanan oyuncular düzenimizi etkiledi. Rakibin sertliği normaldi. Şerefleriyle oynadılar. Şimdi hedef Juventus" dedi.
Kırmızı kartla oyundışı kalan Kemalettin 'e ise 250 milyon lira ceza verileceği öğrenildi.
Bu arada maç sonrası Fenerbahçe'li taraftarlar Dardanel'li futbolculara yabancı madde atınca iki takımın seyircileri kavgaya tutuştu. Bazı taraftarlar göz altına alındı.
Sarı - Lacivertli futbolcular bugün İtalya'ya gidecekler.

[Ana Sayfa] [Siyaset] [Ekonomi] [Dünya] [Magazin] [Sanat] [Yaşam]
[Entellektüel] [Spor] [Köşe Yazarları] [Dizi Yazı] [Eğitim]