23 kasım tool
milliyet logosu
cinnetx.jpg

Annenin cinneti

İki çocuğunu beşinci kat balkonundan attıktan sonra intihar etti. Genç kadın ve bir oğlu öldü, bir çocuk ağır yaralı

Süleyman ÖZIŞIK - İSTANBUL

Tedavi görüyordu

Kartal Esenkent'te oturan Hamide Kibar (25), önceki akşam eşi Cihat Kibar ve iki çocuğuyla birlikte kayınpederi Ahmet Kibar'ın İmar Blokları'ndaki evine geldi. Geceyi burada geçiren çift sabah kahvaltı için mutfağa geçti. Yaklaşık bir yıldır ruhsal tedavi gören Hamide Kibar, eşinin kendisini bir hocaya götüreceğini söylemesi üzerine Hasan (4) ve Cevat'ı (3) da yanına alarak salona geçti.

Baba şokta

Oto kaportacısı Cihat Kibar, eşi ve çocuklarından ses çıkmayınca arkalarından gitti. Balkona çıkan Cihat Kibar, eşi ve çocuklarını yerde yatarken görünce şoka girdi. Kardeşlerden Cevat olay yerinde hayatını kaybederken Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılan annesi de kurtarılamadı. Hasan'ın sağlık durumunun da ciddiyetini koruduğu belirtildi.

Komşular engelleyemedi

Bağ - Kur emeklisi Ahmet Kibar, oğluyla gelini arasında bir huzursuzluk olmadığını ifade etti. Polis, Cihat Kibar'ın ifadesine başvurulduğunu bildirdi. Çevre sakinleri, olay sırasında bağırarak kadını engellemek istediklerini, ancak annenin kendisini iki çocuğuyla beraber boşluğa bırakmasını önleyemediklerini belirtti.

[Ana Sayfa] [Siyaset] [Ekonomi] [Dünya] [Magazin] [Sanat] [Yaşam]
[Entellektüel] [Spor] [Köşe Yazarları] [Dizi Yazı] [Eğitim]