yas08.jpg

Nadide'nin kopyası

Birsen ALTUNTAŞ

FANTEZİ müziğinin ünlü seslerinden Nadide Sultan'la kardeşi Ali Türkoğlu sanki ikiz. Nadide Sultan kopyası gibi benzeyen oyuncu kardeşiyle çok iyi anlaştığını belirterek, "Onun sorunu benim, benim sorunum ise onunmuş gibi, problemlerimize ortak çözümler buluyoruz. Bu kadar anlayışlı bir kardeşim olduğu için kendimi gerçekten çok şanslı hissediyorum" diye konuştu.
Başarılı oyuncu Türkoğlu ise şunları söyledi: "Nadide sesi çok güzel olduğu için konservatuara gidip ses eğitimi almak istedi. Ama ben küçük yaşlardan itibaren oyunculuk üzerine yoğunlaştım. Ciddi bir eğitimim yok ama alaylı olmanın bir bakımdan daha avantajlı olduğuna inanıyorum." Abla kardeşin hazırlıklarını sürdürdüğü önemli bir proje ise, komedi ağırlıklı, dans ve şarkı yüklü bir talk şov.
FANTEZİ müziğinin ünlü seslerinden Nadide Sultan'ın kardeşi Ali Türkoğlu, başarılı bir oyuncu. Mahsun Kırmızıgül'ün "Hemşerim" adlı dizisiyle "Bir İstanbul Masalı" adlı müzikalde rol alan Türkoğlu, Kanal D için yeni bir projeye daha hazırlanıyor.
Türkoğlu, "Çılgın Bediş" ekibinden Sonay Aydın'ın başrolünü üstleneceği "Kızım Osman" adlı dizide de, sürekli yalan söyleyen bıçkın bir delikanlıyı canlandıracak.
Türkoğlu, ayrıca kardeşi Nadide Sultan'la birlikte komedi ağırlıklı bir talk şov hazırlıyor. Nadide'de oyunculuk yeteneği olduğunu belirten sanatçı şöyle konuştu:
"Nadide sesi çok güzel olduğu için konservatuara gidip ses eğitimi almak istedi. Ama ben küçük yaşlardan itibaren oyunculuk üzerine yoğunlaştım. Oyunculuk üzerine ciddi bir eğitimim yok. Alaylı olmanın bir bakımdan daha avantajlı olduğuna inanıyorum. Nadide'yle birlikte, skeçlerin ağırlıkta olduğu, dans ve şarkı yüklü bir talk şov yapmayı düşünüyoruz."
Nadide Sultan ise aynı evi paylaştığı kardeşiyle çok iyi anlaştığını belirterek, "Kan bağımız dışında, çok iyi iki dostuz. Onun sorunu benim, benim sorunum ise onunmuş gibi, problemlerimize ortak çözümler buluyoruz. Bu kadar anlayışlı bir kardeşim olduğu için kendimi gerçekten çok şanslı hissediyorum." dedi.