10 Temmuz 2000 Pazartesi 
 ANA SAYFA
 SİYASET
 HABER
 EKONOMİ
 DÜNYA
 SANAT
 EĞİTİM
 YAŞAM
 SPOR
 YAZARLAR
 ENTELLEKTÜEL B.
 OKUR TEMSİLCİSİ
 ÇİZERLER
 SAĞLIK
 MAGAZİN
 OTOMOBİL
 ASTROLOJİ
 İNTER EKRAN
 HAVA DURUMU
 VİTRİN
 TEKNOLOJİ
 İŞ YAŞAMI
 TURİZM
 PAZAR SOHBETİ
 MİLLİYET 50. YIL
 E-POSTA
 ARŞİV
 KÜNYE
 TÜRKÇE KARAKTER
 REKLAM TARİFESİ
 YARDIM SAYFASI
Düğünde dolarlar yağdı

DENİZ ALTUNTAŞ


hab08.jpg        Ayşegül Nadir ve Dündar Kılıç gibi tanınmış isimlerin avukatı olarak ünlenen Rahmi Özkan’ın oğlunun düğünü İbrahim Tatlıses’e dolar atma yarışına döndü.
       Sepetçiler Kasrı’nda önceki akşam yapılan düğüne çok sayıda ünlü katıldı. Gönül Yazar, Nuri Sesigüzel, Fatih - Fulya Terim ve Elvir - Gaye Boliç çiftinin de bulunduğu nikahı Kadıköy Belediye Başkanı Selami Öztürk kıydı. Geceye katılamayan birçok siyasetçi, sanatçı ve işadamı da Sepetçiler Kasrı’na çiçek gönderdi.
       Gecenin finalinde büyük alkış eşliğinde sahne alan İbrahim Tatlıses söylediği hareketli şarkılarla düğünü renklendirdi. Tatlıses’in yanına giden düğün sahibi Rahmi Özkan, cebinden çıkardığı 100 dolarlık banknotları ünlü sanatçının başından aşağı yağdırdı. Diğer konukların da başından aşağı para serptirdiği İbrahim Tatlıses, olayları görüntüleyen basın mensuplarına “Herkes cömert değil. Bakın 1 dolarlıkları, 5 milyon liralıkları başımdan aşağı atıyorlar. Ama 10 dolarlık atmıyorlar. Sakın bunları çok çok yazıp başımızı maliyecilerle belaya sokmayın. Burada sanatçıya saygı gösteriliyor" dedi.

       100 dolarlık atıldı
       Tatlıses’in sözleri üzerine Rahmi Özkan, “İbrahim, ben 1 dolarlık değil, 100 dolarlık atıyorum. Bu paralar sana helal olsun" diye konuştu.
       Davetlilerin attığı 1, 10 ve 100 dolarlar ile 500 bin, 5 milyon ve 10 milyon liralık banknotlar görevlilerce yerden itinayla toplanıp orkestranın ortasındaki yere istif edildi. Basına iyi malzeme çıkmasını istediğini söyleyen İbrahim Tatlıses, Nuri Sesigüzel ile Gönül Yazar’ı da “Yılın aşkı" diyerek dans ettirdi. Düğünün ardından Murat - Müge Özkan çifti balayılarını geçirmek üzere Singapur ve Bali Adaları’nda gitti.

© 2000 Milliyet