5 Ekim 2000 Perşembe 
 ANA SAYFA
 SİYASET
 HABER
 EKONOMİ
 DÜNYA
 SANAT
 EĞİTİM
 YAŞAM
 SPOR
 YAZARLAR
 ENTELLEKTÜEL B.
 OKUR TEMSİLCİSİ
 ÇİZERLER
 SAĞLIK
 MAGAZİN
 OTOMOBİL
 ASTROLOJİ
 İNTER EKRAN
 RATİNG CANAVARI
 GÜNÜN FİLMLERİ
 TV'DE BUGÜN
 HAVA DURUMU
 VİTRİN
 TEKNOLOJİ
 İŞ YAŞAMI
 PAZAR SOHBETİ
 MİLLİYET 50. YIL
 E-POSTA
 ARŞİV
 KÜNYE
 TÜRKÇE KARAKTER
 REKLAM TARİFESİ
 YARDIM SAYFASI
ekran1.jpg Kaldığı yerden devam

Memoli ve Zeyno’nun maceralarını anlatan "Yılan Hikâyesi" yeni bölümleriyle karşınızda

Geçtiğimiz yayın döneminde izleyici rekorları kıran "Yılan Hikâyesi" ekrana dönüyor. Yapımcılığını Osman Yağmurdereli’nin, yönetmenliğini Nihat Durak’ın üstlendiği dizinin senaryosunu Tayfun Güneyer yazıyor. Memet Ali Alabora ve Meltem Cumbul’un iyi bir ikili oluşturdukları dizinin diğer rollerini ise Ayten Gökçer, Süleyman Turan, Nail Kırmızıgül, Betül Şahin, Emre Kınay, Çetin Tekindor, Tunca Aydoğan, Neriman Uğur paylaşıyor.
Kan davasından yola çıkan dizide, kocasının peşinden İstanbul’a gelen Zeyno ve burada kapısını çaldığı polis Memoli’nin çevresinde yeraltı dünyasına da iniliyor. Köyde silahların patlamasıyla yaz tatiline giren dizinin yeni bölümünde ilginç gelişmeler var.


Barışa geçit yok
Zeyno ve Erkan, kozlarını silahlarıyla değil, duygularıyla paylaşırlar. Ancak kan davasını unutmayan aileleri, "köye barış gelsin" diyen Erkan’ın peşine düşer. Erkan, onlardan kaçarken Memoli ile karşılaşır. Memoli, silahların patladığı gecenin ardından köyü terk etmeye karar vermiştir.
KANAL D / 21.45ekran2.jpg Bir tartışma klasiği: Türban
MEHMET Ali Birand’ın sunduğu "32. Gün"ün "Türban Yasağı" adlı ilk dosyasında, türbanlı öğrenciler "üniversitelerde türban yasağının nasıl uygulandığı"nı, başlarını açan öğrenciler de "türbansız okula gittikleri ilk günü" anlatacaklar. "32. Gün"de ayrıca "Süper Baba" dizisinin başrol oyuncusu Şevket Altuğ’la yapılan bir söyleşi, ayda 30 milyona çalışan pamuk işçilerini ağırlayan "Sözün Bittiği Yer" adlı köşe de var.
CNN TÜRK / 22.05ekran3.jpg Bir müzik sohbeti
Ayşe İdem Tümer ile Dr. Turgay Biçer’in sundukları programa, Melih Kibar konuk olacak. Yapımda, Kibar’ın yaşamını anlatan bir belgesel de var.
TRT 2 / 21.10

© 2000 Milliyet