28 Ekim 2000 Cumartesi 
 ANA SAYFA
 SİYASET
 HABER
 EKONOMİ
 DÜNYA
 SANAT
 EĞİTİM
 YAŞAM
 SPOR
 YAZARLAR
 ENTELLEKTÜEL B.
 OKUR TEMSİLCİSİ
 ÇİZERLER
 SAĞLIK
 MAGAZİN
 OTOMOBİL
 ASTROLOJİ
 İNTER EKRAN
 HAVA DURUMU
 VİTRİN
 TEKNOLOJİ
 İŞ YAŞAMI
 PAZAR SOHBETİ
 MİLLİYET 50. YIL
 E-POSTA
 ARŞİV
 KÜNYE
 TÜRKÇE KARAKTER
 REKLAM TARİFESİ
 YARDIM SAYFASI
İndirimli Yargıcı şıklığı

Yargıcı, outlet mağazaları için aynı kalite ve çizgide, üstelik daha uygun fiyatlara özel koleksiyon hazırlıyor

Dilek TAŞ


vit10.jpg        Kaliteli ve markalı bir ürünü uygun fiyatlara alabilmek herkesin en büyük isteği. Birçok mağazanın sonbahar - kış sezonunu açtığı bu dönemde önceki sezonun ürünleri birçok firmanın outlet mağazasında daha uygun fiyatlara satışa sunuluyor şu sıralar. Bazı firmalarsa klasik outlet mağazası anlayışından farklı bir konsenptte ürünlerini tüketicilere ulaştırıyorlar. Yargıcı da bu mağazalardan biri. Büyük alışveriş merkezlerinde, orta ve yüksek gelir düzeyine hitap eden etiketlerle görmeye alıştığımız Yargıcı’nın da tüketicilerine ürünlerini daha uygun fiyatlara sunduğu bir outlet mağazası mevcut. Kaliteli ve farklı çizgisiyle erkek ve kadın koleksiyonlarında dikkat çeken Yargıcı, outlet mağazalarında klasik outlet anlayışında olduğu gibi bir önceki sezonun ürünleri satılmıyor. Yargıcı outlet mağazalarına özel olarak hazırlanan ve normal Yargıcı mağazalarında göremeyeceğiniz ürünlerin bulunduğu bu koleksiyonlar daha uygun fiyatlara satılıyor.
       İlk olarak 2000 yazında sergilenmeye başlanan outlet koleksiyonu çizgi, renk, desen ve kalite olarak Yargıcı ürünlerinden hiçbir farkı bulunmuyor. Kumaş, üretim ve dikiş kaliteleri açısından Yargıcı standartlarına uygun olan outlet koleksiyonu Yargıcı koleksiyonlarından daha farklı içeriklerde hazırlanıyor. Koleksiyonun en önemli özelliği fiyatların normal, Yargıcı ürünlerine göre daha uygun olması. Outlet koleksiyonunda bulunan ürünler senenin renklerini ve çizgilerini yansıtıyor.

       Kadıköy ve Mecidiyeköy’de
       Yargıcı’nın Bahariye ve Mecidiyeköy Profilo Alışveriş Merkezi olmak üzere 2 outlet mağazası bulunuyor. Outlet mağazalarında özel outlet koleksiyonun yanı sıra normal sezon ürünleri de sezon fiyatlarıyla satılıyor. Böylece outlet mağazasına giden bir müşteri hem outlet koleksiyonunu hem de normal koleksiyonu görüp karşılaştırma fırsatını da yakalamış oluyor. Bahariye ve Profilo Alışveriş Merkezi’nde bulunan her iki outlet mağazasında da hem bayan hem de erkek pantolondan gömleğe, trikodan kabana kadar birok ürünü bulabilmek mümkün.
       Outlet koleksiyonundaki ürünler uygun fiyatlara satıldığından bayan ve erkek müşteriler tarafından çok çabuk tüketiliyor. Bu nedenle eğer Yargıcı outlet mağazalarında bir kıyafet beğendiyseniz hemen almalısınız. Bu koleksiyon çabuk tüketildiği için bir dahaki gidişinizde beğendiğiniz ürünün satılmış olma riskini de göz önünde bulundurmalısınız.


Yargıcı outlet fiyatları
Bayan gömlek 12 milyon TL.
Bayan pantolon 13 milyon TL.
Bayan kaban 50 milyon TL.
Erkek gömlek 13 milyon TL.
Erkek pantolon 16 milyon TL.
Erkek ceket 43 milyon TL.
Erkek palto 50 milyon TL.
Erkek kaban 40 milyon TL.
Erkek triko 13 milyon TL.

       Adres: Profilo Alışveriş Merkezi Cemal Sahir Cad. Mecidiyeköy No: 125-126 Tel: (0212) 216 05 96-97 Bahariye Cad. 80/2 Kadıköy Tel: (0216) 418 21 45-46

© 2000 Milliyet