22 Aralık 2000 Cuma
BİZE ULAŞINHABER İNDEKSİARŞiVYARDIMKÜNYE·  SON DAKİKA  
·  ANA SAYFA  
·  GÜNCEL  
·  SİYASET  
·  EKONOMİ  
·  YAZARLAR  
·  SPOR  
·  DÜNYA  
·  YAŞAM  
·  MAGAZİN  
·  SANAT  
·  SAĞLIK  
·  KADIN & MODA  
·  ASTROLOJİ  
·  OTOMOBİL  
·  ÇİZERLER  
·  TEKNOLOJİ  
·  TV'DE BUGÜN  
·  İŞ YAŞAMI  
·  ENTELLEKTÜEL B.  
·  OMBUDSMAN  
·  HAVA DURUMU  
·  CUMARTESİ  
·  PAZAR  
 
 
Bu hafta ne var ne yok

Bu haftasonu alışveriş çılgınlığına kaptırın kendinizi. Ya da tüketim bağımlılarının heykelini görmeye gidin

     Buyrun, burda yiyin
     Beşiktaş-Ihlamur’da, eskiden Süslü Karakol diye bilinen mekanda açılan Chef’s, modern dekorasyonu ve lezzetli yemekleriyle kısa sürede büyük ün kazandı. Etkilemek istediğiniz kişileri ağırlamak için, gerek lezzet gerekse servis olarak çok uygun bir seçim Chef’s.
     
     Tebrik kartının modası geçmiyor
     Erken çocukluk ve yetişkin eğitimi konusunda çalışmalar yapan Anne Çocuk Eğitim Vakfı (AÇEV), bayram ve yılbaşındaki hediye trafiğinden, vakfa kaynak yaratmayı amaçlıyor. Sevdiklerinize AÇEV’in özel olarak tasarlanmış tebrik kartlarından göndererek bağış kampanyasına katılıp eğitime de katkı sağlayabilirsiniz. Üstelik çok ucuza, sadece 175 bin lira. Tel: (212) 234 02 00
     
     Neşeli yatakta renkli rüyalar
     Artık çocuklar uyumak için can atacak. İdaş’ın Ev Tekstili 2000 koleksiyonundaki neşeli yatak takımları, uyumamak için mızmızlanan küçük yaramazları yatağa davet ediyor. Üstelik sevimli desenler, renkli rüyalar garanti ediyor. İdaş’ta çarşaf ve yastık kılıfı fiyatları 23-25 milyon arasında. Nevresim takımlarının fiyatı ise 32 milyon liradan başlıyor.
     
     Kayarken de şık olun...
     Bayram tatili, yılbaşı derken sömestr tatiline de pek az kaldı. Kayak kıyafetini şimdiden hazır etmek isteyenleri, Bogner&Head’de hoş seçenekler bekliyor. Kayarken de şık olmak isteyenlerin, Akatlar’daki Mayadrom’a uğramasında fayda var. Tel: (0212) 352 06 90
     
     Tüketen kadının heykeli dikildi
     Almanya ve Fransa’da yaşayan Uğur Seyrek’in eserleri, 2 Aralık - 6 Ocak tarihleri arasında Nelli Sanat Evi’nde sergileniyor. Heykellerinde, tüketim bağımlısı kadınlara ironi ile yaklaşan Seyrek’in eserleri, pazar ve pazartesi günleri hariç, her gün 12.00 ile 18.00 saatleri arasında gezilebilir.
     
     ‘Ekonomi’ sınıf atladı
     British Airways, uzun mesafe uçuşlar için yepyeni bir ekonomi sınıfı uygulaması başlattı. Yolcuların, zamanı etkin şekilde kullanma arzusu göz önüne alınarak hazırlanan World Traveller Plus’ta, yolculuk boyunca telefon ve PC güç kaynağı sağlanıyor. Bu sınıfta uçanların bagaj kapasitesi, 6 kg’dan 9 kg’a çıkarılarak iş kadınlarının ihiyacı da karşılanmış.
     
     
     


 CUMARTESİ


‘Ne kitapsız ne kedisiz’...
Ekonominin yeni motoru
Kedinin kuyruğu dilinden sivri
Çizmeden fazlası
Pişirirken pişiyorlar
DVD
Bu hafta ne var ne yok
Kabuğu erkek yüreği kadın
Sanal spikerden haberler
Koltukta alışveriş
Gideceğimiz yere geldik!
Bu yazıyı Nükhet Duru okumasın
Hayal gücü kaç para?


 SAYFA BAŞI 

© 2000 Milliyet