22 Aralık 2000 Cuma
BİZE ULAŞINHABER İNDEKSİARŞiVYARDIMKÜNYE·  SON DAKİKA  
·  ANA SAYFA  
·  GÜNCEL  
·  SİYASET  
·  EKONOMİ  
·  YAZARLAR  
·  SPOR  
·  DÜNYA  
·  YAŞAM  
·  MAGAZİN  
·  SANAT  
·  SAĞLIK  
·  KADIN & MODA  
·  ASTROLOJİ  
·  OTOMOBİL  
·  ÇİZERLER  
·  TEKNOLOJİ  
·  TV'DE BUGÜN  
·  İŞ YAŞAMI  
·  ENTELLEKTÜEL B.  
·  OMBUDSMAN  
·  HAVA DURUMU  
·  CUMARTESİ  
·  PAZAR  
 
 
Motivasyon bozuldu

Kadir İnanır’ın Gülben Ergen’e ‘Mankenleri temizleyeyim sen oyna’ sözleri, ‘Derman Bey’in seksi mankenlerinde motivasyon bırakmadı

     YAŞAR ÇAKMAK

     Türk sinemasının usta ismi Kadir İnanır’ın manken oyuncuları motive ederek yürüttüğü ‘Derman Bey’ dizisi, bir kez daha magazin gündemine oturdu.
     İnanır’ın eski partneri Gülben Ergen’in, "Kadir Bey ‘Gel dizide oyna. Mankenleri yavaş yavaş temizleriz’ dedi. Ama çok geç kaldı. Bu yüzden kabul etmedim" sözleri, dizinin ağırlıklı kadrosunu oluşturan birbirinden güzel mankenlerde motivasyon bırakmadı. İnanır’ın sessizliği tercih ettiği iddialar hakkında, ‘Derman Bey’in güzel mankenleri özetle şöyle konuştu:
     Ayşe Hatun Önal (Adı İnanır ile aşk dedikodularına karıştı): Kadir Bey’in böyle bir şey yaptığına inanmıyorum. Dizinin kadrosundan çok memnundu. Belki Gülben Hanım’ı taze kan olarak almak istedi, onu razı etmek için böyle bir şey söyledi. Eğer doğruysa çok üzülürüm..
     
     ‘Belki şaka yapmıştır’
     Başak Sayan: Dizinin çekimleri sırasında Gülben Ergen’in adı hiç gündeme gelmedi. Belki Kadir Bey, Gülben Hanım’a şaka yaptı, o da ciddiye aldı. Ayrıca Gülben Ergen kendisinin de mankenlikten geldiğini çabuk unuttu.
     Aysu Baceoğlu: Kadir İnanır hakkımızda böyle düşündüyse yazıklar olsun. Demek yüzümüze güldü, arkamızdan başka şeyler düşündü. Çok ayıp. Bizler başarılı bir sınav verdik. Kimse annesinin karnından oyuncu olarak doğmuyor..
     
     ‘Yazıklar olsun’
     Aylin Arasıl: Kadir Bey’in ağzından böyle bir şey duymadıktan sonra inanmam. Çünkü doğrularla yalanlar birbirine karıştı.
     Ebru Güzel (İnanır’ın evi dergah gibi itirafının sahibi): Kadir İnanır deneyimli bir sanatçı. Gülben Hanım’a ‘Gel diziye katıl’ dememiştir. Zaten Gülben Ergen’in gözünün bu dizide olduğunu duymuştum. Bence manken oyuncular onu aratmadı...
     


 MAGAZİN


Motivasyon bozuldu
Madonna bire kaç veriyor?
Bilardo masasında dans etti
Performansıyla hayran bıraktı
Yanında evlilik ‘yassah’


 SAYFA BAŞI 

© 2000 Milliyet