22 Aralık 2000 Cuma
BİZE ULAŞINHABER İNDEKSİARŞiVYARDIMKÜNYE·  SON DAKİKA  
·  ANA SAYFA  
·  GÜNCEL  
·  SİYASET  
·  EKONOMİ  
·  YAZARLAR  
·  SPOR  
·  DÜNYA  
·  YAŞAM  
·  MAGAZİN  
·  SANAT  
·  SAĞLIK  
·  KADIN & MODA  
·  ASTROLOJİ  
·  OTOMOBİL  
·  ÇİZERLER  
·  TEKNOLOJİ  
·  TV'DE BUGÜN  
·  İŞ YAŞAMI  
·  ENTELLEKTÜEL B.  
·  OMBUDSMAN  
·  HAVA DURUMU  
·  CUMARTESİ  
·  PAZAR  
 
 ’Ameliyata gerek yok‘

Beşiktaş’ın hocası Scala, Başkan Serdar Bilgili’ye katılmadığını söyledi

     KARTAL YİĞİT

     Beşiktaş Teknik Direktörü Nevio Scala, Başkan Serdar Bilgili’nin "Sezon ortasında takıma neşteri vuracağız" sözlerine katılmadığını söyledi.
     İtalyan hoca, Fenerbahçe, Galatasaray ve Barcelona’yı, bu kadroyla yendiklerini hatırlatarak şöyle konuştu:
     "Bu takımın, ameliyata ihtiyacı yok. Şanssız puanlar kaybettik. Hata yapmadık değil, ancak bu da insan olmanın getirdiği bir şey. Bu kulüpte hiç kimse tek başına bir şey yapmaz. Bütün kararlar birlikte alınmıştır" dedi.
     Genç kadroyla klasmanda iyi yer tuttuklarını belirten Scala şunları söyledi:
     "Ligde ve Türkiye Kupası’nda yolumuza devam ediyoruz. Yakın gelecekte gerçek Beşiktaş doğacak. Ayrıca basında da takımım hakkında bazı eleştiriler ve asılsız haberler okuyorum. Kulübümü ve oyuncularımı korumak zorundayım. Şampiyonlar Ligi ve Türkiye Ligi’nde gösterdiğimiz iyi mücadele sonrası bazı sıkıntılar çekeceğimizi biliyorduk. Geçen haftaki Denizli maçını kazansaydık, bunların hiçbirini konuşuyor olmayacaktık."
     
     Ayhan çalışıyor
     Bu arada ayak bileğindeki sakatlık nedeniyle Almanya’da tedavi olan Ayhan’ın ikinci yarıya hazır olması için doktorlar seferber oldu. Genç futbolcu dün Çapa’daki Sporcu Sağlık Merkezi’nde güç çalışması yaptı. Bu arada Karhan’ın, Slovak Futbol Federasyonu tarafından düzenlenen yılın altın karmasına aday olduğu belirtildi.
     
     Alacak başvurusu
     BEŞİKTAŞLI futbolcular, devre arası tatili öncesi, ödenmeyen primler ve maç başı taksitleri için Scala’dan yardım istediler. İtalyan hocayla bir araya gelen oyuncular, "İçimizde borcu olan ve sıkıntılı arkadaşlar var. Ayrıca medyada bize ceza verileceği söyleniyor. Bunun da bize açıklanması gerekir" diye konuştular.
     SCALA da, futbolcularına "Prim sıkıntısı için elimden geleni yapacağım. Ancak yönetimin de sıkıntısı ve bildiği olabilir. Ayrıca ben rapor vermedim. Kimseye ceza yok, içiniz rahat olsun" dedi. İlk on birde oynayanların 20 milyar alacağı olduğu, Başkan Serdar Bilgili’nin bu konuda futbolcularla görüşeceği de öğrenildi.
     
     Bravo Kaptan
     BEŞİKTAŞ Kaptanı Mehmet Özdilek dün Fulya’daki Beşiktaş Engelliler Kulübü üyelerine iftar yemeği verdi. İftara Teknik Direktör Nevio Scala, yardımcıları Ziyan Doğan, Mustafa Gülen, Stefano ve futbolcuların yanı sıra Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül de katıldı. Fotoğraf: Turgay Örme
     
     


 SPOR


DÖNMEYEBİLİRİM
Haftanın Analizi
AT YARIŞLARI
Avrupa Ligleri
Ülker’e soğuk duş: 73-68
2. Lig sonuçları
HİDAYET 16 dakika
Çeyrek final garanti: 3-0
‘Kral olacağım’
’Ameliyata gerek yok‘
AZİZ NİCHOLAS!
LUCESCU ‘Suçlu benim’
Trabzon gönül aldı: 3-0
TERİM: Daha sözleşme imzalamadım
Zirve Mutlu oldu
Trabzon bildiğiniz gibi
San Marino ve Siena
Futbol bilmecesi


 SAYFA BAŞI 
© 2000 Milliyet