22 Aralık 2000 Cuma
BİZE ULAŞINHABER İNDEKSİARŞiVYARDIMKÜNYE·  SON DAKİKA  
·  ANA SAYFA  
·  GÜNCEL  
·  SİYASET  
·  EKONOMİ  
·  YAZARLAR  
·  SPOR  
·  DÜNYA  
·  YAŞAM  
·  MAGAZİN  
·  SANAT  
·  SAĞLIK  
·  KADIN & MODA  
·  ASTROLOJİ  
·  OTOMOBİL  
·  ÇİZERLER  
·  TEKNOLOJİ  
·  TV'DE BUGÜN  
·  İŞ YAŞAMI  
·  ENTELLEKTÜEL B.  
·  OMBUDSMAN  
·  HAVA DURUMU  
·  CUMARTESİ  
·  PAZAR  
 
 
Avrupa’ya giden yol

Ahmet Sever’in hazırlayıp sunduğu ‘Kriter’de bu akşam, ‘Ulusal Program’ın içeriği ve AB’nin şartları tartışılacak

     Türkiye’nin değişen gündeminde Avrupa Birliği yıllardır yerini koruyor. Türkiye bu birliğe ne zaman katılabilir, bunun için neler yapılmalı gibi sorular sık sık gündeme geliyor. Ahmet Sever’in hazırlayıp sunduğu "Kriter" de bu gibi sorulara yanıt arıyor. Bu haftanın konuğu emekli büyükelçi ve Dışişleri Bakanlığı eski müsteşarı Şükrü Elekdağ olacak. Elekdağ, AB - Türkiye ilişkilerinde gelinen noktayı, sorular ve gündemdeki konu başlıkları ekseninde yanıtlayacak. Katılım Ortaklığı Belgesi’ne karşı Türkiye’nin geliştirdiği "Ulusal Program" MGK’nın konumu, Kürtçe TV ve idam cezası gibi konu başlıklarında neler içeriyor? Yanıtlar, "Kriteröde tartışılacak.
     CNN TÜRK / 21.15
     
     Kırca’nın seçtikleri
     ÜLKEMİZDE yaşanan gariplikler, "Olacak O Kadar"a konu olmaya devam ediyor. Levent Kırca ve ekibi, bu hafta da "Politikacı Dede", "Kısır Döngü", Sağlık Karnesi" ve "Sahte Mesih" gibi skeçlerle Türkiye’nin gündeminden seçtikleri ilginç olayları hicvedecekler.
     KANAL D / 22.00

     Buddy’den üçlük basket
     İÇİNE kapanık Josh adlı çocuk ile "sıradışı" köpeğinin maceraları. "Sıradışı"; çünkü bu köpek bir basketbol ustası... Charles Mirtan Smith’in yönettiği filmin başrollerinde Buddy adlı köpeğin yanı sıra, Michail Jeter, Kevin Zegers ve Wendy Makkena var.
     KANAL D / 20.10

     Yolculuk notları
     TİYATRO sanatçısı Köksal Engür’ün sunduğu "Şehir Işıkları"nda bu haftanın teması "Yolculuk". Gazeteci Bilge Egemen, yönetmen Ömer Kavur ve yazar - şair Oruç Aruoba’nın katılacakları yapımın "Eleştiri" köşesinde Dulcinea’daki "İzleyenin İtirafları" adlı karma sergiye yer verilecek. "Avant Garde sanat eserleri nasıl okunmalı" başlığı ise "Tartışma" köşesinin konusu.
     NTV / 21.05

     Kadir Gecesi özel
     TV’lerde Kadir Gecesi nedeniyle mevlit ve özel yayınlar var: Mevlit (Olay TV / 20.00, Flash TV / 20.30, TRT 1 / 21.00), Kadir Gecesi Özel (STV / 19.30, KANAL 7 / 21.10, TGRT / 22.00, BRT / 23.40)
     


 SAYFA BAŞI 


Anılar
TV'DE BUGÜN
EKRANDAN HABERLER
FİLMLERDEN SEÇMELER

SOHBET
 Televizyon çocukları, ekran mağdurları, televizyonu ve yaşamı sevenler...© 2000 Milliyet