18 Şubat 2002 Pazartesi


BİZE ULAŞIN



HABER İNDEKSİ



ARŞiV



YARDIM



KÜNYE



·  SON DAKİKA  
·  ANA SAYFA  
·  GÜNCEL  
·  SİYASET  
·  EKONOMİ  
·  YAZARLAR  
·  SPOR  
·  DÜNYA  
·  YAŞAM  
·  MAGAZİN  
·  SAĞLIK  
·  KADIN & MODA  
·  ASTROLOJİ  
·  OTOMOBİL  
·  ÇİZERLER  
·  BİLİM & TEKNİK  
·  TV'DE BUGÜN  
·  İŞ YAŞAMI  
·  OMBUDSMAN  
·  HAVA DURUMU  
·  CUMARTESİ  
·  PAZAR  
·  KÜLTÜR & SANAT  
·  SERİ İLAN  

 



2. ve 3. Lig

2. Lig A Kategorisi
TAKIMLAR O G B M A Y P
Altay 24 15 4 5 49 30 49
A.Sebat 24 13 8 3 44 27 47
Elazığ 24 13 6 5 49 26 45
K.Konya 24 13 6 5 43 21 45
İzmirspor 24 14 2 8 35 33 44
Adanaspor 24 12 5 7 45 28 41
Sakarya 24 12 4 8 45 27 40
İst.B.Bld. 24 9 7 8 31 25 34
Erzurum 24 10 4 10 33 29 34
Şekerspor 24 10 4 10 34 35 34
Kayseri 24 8 8 8 27 27 32
Siirt Jetpa 24 9 4 11 37 43 31
Sivas 24 8 5 11 26 39 29
Dardanel 24 8 4 12 35 52 28
G.Doğan 24 7 6 11 29 31 27
Ankaraspor 24 7 5 12 26 32 26
Erciyes 24 7 3 14 27 49 24
Hatay 24 6 5 13 22 32 23
B.Petrol 24 4 7 13 19 41 19
Aydın 24 2 9 13 17 46 15
     TOPLU SONUÇLAR
     Sakarya - Elazığ: 1 - 3, B.Petrol - A.Sebat: 0 - 1, Dardanel - Ankaraspor: 2 - 0, Aydın - İzmirspor: 1 - 2, Erciyes - Kayseri: 0 - 4, Şekerspor - Adanaspor: 4 - 1, G.Hane Doğan - Sivas: 0 - 0, İst.B.Bld - Hatay: 2 - 0, K.Konya - Erzurum: 0 - 0, Altay - Siirt Jetpa: 3 - 0
     
     HAFTANIN MAÇLARI
     İzmirspor - Dardanel, B.Petrol - Ankaraspor, A.Sebat - Sakarya, Erzurum - İst.B.Bld., Hatay - G.Doğan, Sivas - Şekerspor, Adanaspor - Altay, Siirt Jetpa - Erciyes, Kayseri - Aydın, Elazığ - K.Konya
     
2. Lig B Kategorisi Yükselme Grubu
TAKIMLAR O G B M A Y P
Ant.Kepez 5 2 3 0 9 3 9
Darıca GB 5 2 3 0 10 5 9
Mersin İY 5 2 3 0 3 0 9
V.Manisa 5 2 2 1 3 2 8
Türk Telekom 5 2 1 2 7 5 7
Çankırı Bld. 5 2 1 2 6 8 7
Şanlıurfa 5 1 3 1 9 7 6
G.Antep Bld. 5 1 1 3 5 15 4
G.O.Ppaşa 5 0 3 2 4 6 3
Erzincan 5 0 2 3 1 6 2
     TOPLU SONUÇLAR
     Mersin İY-Erzincan: 2 - 0, Çankırı Bld. - T.Telekom: 3 - 0, Darıca GB - G.O.Paşa: 2 - 1, Şanlıurfa - G.Antep B.Bld.: 1 - 1, Ant.Kepez - V.Manisa: 0 - 0
     
     HAFTANIN MAÇLARI
     Gaziosmanpaşa-Ş.Urfa, V.Manisa - Darıca GB, T.Telekom - Antalya Kepez, Erzincan - Çankırı Bld., Gaziantep Bld. - Mersin İY
     
2. Lig B Kategorisi Klasman Grupları
1. Grup
TAKIMLAR O G B M A Y P
Kartal 19 9 6 4 31 18 33
Eskişehir 19 9 6 4 24 21 33
Yıl.Bosna 19 5 9 5 28 25 24
Maltepe 19 6 6 7 32 35 24
Mezitli 19 6 4 9 28 35 22
Küçükköy 19 4 6 9 26 42 18
Zeytinburnu 19 4 4 11 22 34 16
Sapanca 19 3 7 9 17 31 16
     TOPLU SONUÇLAR
     Eskişehir - Küçükköy: 2 - 1, Zeytinburnu - Sapanca: 2 - 0, Kartal - Yıl.Bosna: 0 - 0, Maltepe - Mezitli: 3 - 0
     
     HAFTANIN MAÇLARI
     Küçükköy - Zeytinburnu, Sapanca - Maltepe, Mezitli - Kartal, Yıl.Bosna - Eskişehir
     
2. Grup
TAKIMLAR O G B M A Y P
Karşıyaka 19 8 7 4 28 19 31
U.Uşak 19 9 2 8 26 31 29
Nazilli B. 19 7 6 6 31 26 27
M.Kemalpaşa 19 6 4 9 17 28 22
Marmaris B. 19 4 9 6 22 26 21
Bucaspor 19 5 6 8 24 30 21
Isparta 19 6 3 10 22 34 21
Y.Turgutlu 19 4 3 12 23 36 15
     TOPLU SONUÇLAR
     M.Kemalpaşa - Karşıyaka: 0 - 1, Nazilli Bld. - Buca: 1 - 1, Isparta - U.Uşak: 1 - 0, Y.Turgutlu - Marmaris Bld.: 1 - 1
     
     HAFTANIN MAÇLARI
     Karşıyaka - Nazilli Bld., Buca - Isparta, U.Uşak - Y.Turgutlu, Marmaris Bld. - M.Kemalpaşa
     
3. Grup
TAKIMLAR O G B M A Y P
Sarıyer 19 11 4 4 37 24 37
Adana DS 19 10 6 3 38 20 36
Güngören B. 19 9 3 7 28 17 30
İnegöl 19 7 3 9 27 30 24
A.Üsküdar 19 7 2 10 29 36 23
Kırklareli 19 4 4 11 21 37 16
Kütahya 19 4 2 13 29 43 14
Mobellaspor 19 3 2 14 13 47 11
     TOPLU SONUÇLAR
     Güngören Bld. - Mobella: 2 - 0, İnegöl - Kütahya: 0 - 2, Sarıyer - A.Üsküdar: 0 - 0, Adana DS - Kırklareli: 1 - 1
     
     HAFTANIN MAÇLARI
     Kütahya - Sarıyer, Mobellaspor - İnegöl, A.Üsküdar - Adana DS, Kırklareli - Güngören Bld.
     
4. Grup
TAKIMLAR O G B M A Y P
Tokatspor 19 9 5 5 28 21 32
Karabük 19 8 6 5 32 19 30
Ankara DS 19 5 10 4 27 27 25
Amasya 19 5 6 8 12 16 21
Bulancak 19 6 2 11 19 25 20
Artvin Hopa 19 3 11 5 16 27 20
Kırıkkale 19 5 4 10 18 26 19
Boluspor 19 3 9 7 15 23 18
     TOPLU SONUÇLAR
     A.Hopa - Bolu: 0 - 0, Kırıkkale - Amasya: 0 - 1, Tokat - Ankara DS: 1 - 1, Bulancak - K.Karabük: 1 - 0
     
     HAFTANIN MAÇLARI
     Amasya - Tokat, Bolu - Kırıkkale, Ankara DS - Bulancak, Karabük - Artvin Hopa
     
5. Grup
TAKIMLAR O G B M A Y P
Mardinspor 19 11 4 4 41 18 37
Cizrespor 19 11 3 5 46 28 36
K.Maraş 19 11 2 6 58 25 35
Iğdır Bld. 19 9 4 6 27 19 31
Silopi Cudi 19 5 7 7 22 28 22
Hakkarispor 19 3 4 12 17 36 13
Ağrıspor 19 2 3 14 15 67 9
Vanspor 19 2 1 16 12 57 4
     
     NOT: Vanspor’dan 3 puan silindi.
     
     TOPLU SONUÇLAR
     Mardin - Ağrı: 1 - 1, Iğdır Bld. - S.Cudi: 2 - 0, Cizre - Hakkari: 2 - 0, Van - Kahramanmaraş: 0 - 6
     
     HAFTANIN MAÇLARI
     S.Cudi - Cizre, Ağrı - Iğdır Bld., Hakkari - Van, Kahramanmaraş - Mardin
     
3. Lig’de dün
1. GRUP
Ordu - Çubuk: 2 - 1
Divriği - Çarşamba Bld.: 1 - 1
Merzifon - Of: 2 - 2
Kdz.Ereğli - Çorum: 2 - 2
Giresun - Rize Çay: 2 - 0
Bayburt - Ünye: 1 - 1
     
2. GRUP
B.Özgüzeldere - Muş: 2 - 1
İskenderun - Nusaybin DS: 1 - 0
Osmaniye - Kayapınar Bld: 1 - 0
Kilis Bld. - G.Telekom: 1 - 0
     
3. GRUP
Kilimli Bld. - Eskispor: 1 - 1
ASAŞ - Aksaray: 2 - 0
Keçiörengücü - Alanya: 1 - 2
Keskin Bld. - Niğde: 0 - 0
Tarsus İY - Y.Kırşehir: 3 - 0
EGO - Silifke: 4 - 0
K.Ladik - Zonguldak: 3 - 3
     
4. GRUP
Petkim - Y.Salihli: 1 - 1
Bandırma - Bergama Bld.: 2 - 1
Bilecik - Muğla: 0 - 0
D.Kağıt - Torbalı Bld.: 2 - 2
B.Merinos - Tavşancıl: 1 - 1
Körfez Bld. - O.Renault: 1 - 2
Afyon - Aliağa Bld: 0 - 0
Akhisar Bld. - Yalova: 2 - 1
Fethiye - Ayvalık Bld.: 1 - 1
     
5. GRUP
Kasımpaşa - Tekirdağ: 1 - 0
Bakırköy - Edirne: 2 - 0
Pendik - Düzce: 3 - 0
İzmit - Gölcük: 0 - 1
Beylerbeyi - Beykoz: 0 - 2
Lüleburgaz - Eyüp: 2 - 3
Çorlu - T.Fıratpen: 2 - 2
     



 SPOR


Yıkım emri Ankara'dan
At yarışları
Avrupa'dan futbol
EFES’İN ADI YETTİ
2. ve 3. Lig
Maskeli adam Cleveland’ı taşıdı
Kıl payı Kartal
Evinde mutsuz!
TEK SONUÇLU MAÇ
Fatih'e ambargo
TRABZON’DA SAMBA
Aydın’a 10 puan
Göztepe affetmedi
Antalya eriyor
Klasmanda start verildi
Haber Turu
Koşmaya devam
Önce horoz olmak
Suçlusun Daum
Lidersiz olmuyor
Lorant ısınıyor
Bugün olmasa yarın
Takım ruhu


 SAYFA BAŞI 




© 2002 Milliyet