18 Şubat 2002 Pazartesi


BİZE ULAŞINHABER İNDEKSİARŞiVYARDIMKÜNYE·  SON DAKİKA  
·  ANA SAYFA  
·  GÜNCEL  
·  SİYASET  
·  EKONOMİ  
·  YAZARLAR  
·  SPOR  
·  DÜNYA  
·  YAŞAM  
·  MAGAZİN  
·  SAĞLIK  
·  KADIN & MODA  
·  ASTROLOJİ  
·  OTOMOBİL  
·  ÇİZERLER  
·  BİLİM & TEKNİK  
·  TV'DE BUGÜN  
·  İŞ YAŞAMI  
·  OMBUDSMAN  
·  HAVA DURUMU  
·  CUMARTESİ  
·  PAZAR  
·  KÜLTÜR & SANAT  
·  SERİ İLAN  

 Evinde mutsuz!

Beşiktaş, ligde şimdiye kadar aldığı dört yenilginin üçünü İnönü Stadı’nda tattı. Siyah - Beyazlılar ligin ilk yarısında da Trabzonspor ile İstanbulspor’a mağlup olmuştu

     13 puan dağıttı
     BEŞİKTAŞ, bu sezon kendi sahasında üçüncü yenilgisini aldı. Siyah - Beyazlılar, rakiplerine şimdiye kadar evinde 13 puan dağıtırken, Ankaragücü mağlubiyetiyle şampiyonluk yolunda önemli bir avantajı da kaçırmış oldu. Kartal, ligin ilk yarısında da Trabzonspor ve İstanbulspor’a üç puan kaptırmıştı. Beşiktaş 15 hafta sonra yenilgiyle tanıştı.
     
     Ağlatan mağlubiyet
     KARŞILAŞMA sonrası taraftarlar büyük bir üzüntüye boğuldu. Lider olma umuduyla İnönü Stadı’na koşan Siyah - Beyazlı seyirciler beklemedikleri sonuç karşısında adeta şoka girdiler. Doksan dakikanın bitiş düdüğünden sonra bazı taraftarların tribünde ağladıkları gözlendi. Yöneticiler de yenilgi üzerine çılgına döndüler, soruları yanıtsız bıraktılar.
     
     Ağızlara kilit
     METE Düren, "Üzgünüz. Diyecek bir şey bulamıyorum" diye konuştu. Maç sonrası adeta ağızlarına kilit vuran futbolcular da yorum yapmaktan kaçındılar. Sadece Ümit, "Kazanmaya çok şartlandık. Ancak bu, bizde baskı yaratmadı. Düşünün tek kale oynadık, fakat mağlup olduk. Ama futbolun içinde bunlar var. Sadece liderliği kaçırdık. Hepsi o kadar" dedi.
     
DAUM: Yarışa devam
     ANKARAGÜCÜ yenilgisiyle üç takımın şampiyonluk yarışında eşit şanslara sahip olduğunu belirten Daum, "Çok iyi oynadık. Ancak kalemizde iki pozisyon gördük, ikisi de gol oldu. Şampiyonluk yarışında üç takımın da şansı eşit. Galatasaray tecrübeli, Fenerbahçe ise yıldız oyunculara sahip. Maalesef Fenerbahçe’deki bu özellik bizde yok. Biz kollektif oyunla, bu açığımızı kapatmaya çalışıyoruz. Yarışa devam edeceğiz" dedi. Alman hoca kaleci konusunda hiç yorum yapmadı.
     
Tesis müjdesi
     BAŞKAN Serdar Bilgili, maç öncesi Akatlar spor kompleksinin 49 yıllığına Beşiktaş’a verildiğini açıkladı. Bilgili, Belediye Başkanı Ali Müfit Gürtuna’ya teşekkür etti ve gümüş bir kartal verdi. Başkan, "Tarihi günler yaşıyoruz. Halka arz olayına gösterilen ilgi nedeniyle herkese teşekkür ediyoruz" diye konuştu.
     BEŞİKTAŞ Başkanı, taraftara yaptığı konuşmanın bitiminde Ali Müfit Gürtuna’yı mikrofona davet etti. Büyük alkışlar arasında konuşmasını gerçekleştiren Gürtuna, "Böyle büyük bir camiaya, biraz olsun katkımız olduysa, ne mutlu bize. Beşiktaş her geçen gün daha büyüyecek, Kartal daha yükseklerde uçacak" ifadelerini kullandı.
      SPOR


Yıkım emri Ankara'dan
At yarışları
Avrupa'dan futbol
EFES’İN ADI YETTİ
2. ve 3. Lig
Maskeli adam Cleveland’ı taşıdı
Kıl payı Kartal
Evinde mutsuz!
TEK SONUÇLU MAÇ
Fatih'e ambargo
TRABZON’DA SAMBA
Aydın’a 10 puan
Göztepe affetmedi
Antalya eriyor
Klasmanda start verildi
Haber Turu
Koşmaya devam
Önce horoz olmak
Suçlusun Daum
Lidersiz olmuyor
Lorant ısınıyor
Bugün olmasa yarın
Takım ruhu


 SAYFA BAŞI 
© 2002 Milliyet