18 Şubat 2002 Pazartesi


BİZE ULAŞIN



HABER İNDEKSİ



ARŞiV



YARDIM



KÜNYE



·  SON DAKİKA  
·  ANA SAYFA  
·  GÜNCEL  
·  SİYASET  
·  EKONOMİ  
·  YAZARLAR  
·  SPOR  
·  DÜNYA  
·  YAŞAM  
·  MAGAZİN  
·  SAĞLIK  
·  KADIN & MODA  
·  ASTROLOJİ  
·  OTOMOBİL  
·  ÇİZERLER  
·  BİLİM & TEKNİK  
·  TV'DE BUGÜN  
·  İŞ YAŞAMI  
·  OMBUDSMAN  
·  HAVA DURUMU  
·  CUMARTESİ  
·  PAZAR  
·  KÜLTÜR & SANAT  
·  SERİ İLAN  

 




     KANAL D
     06.30 Sıkı Dostlar
     07.00 Bu Sabah
     09.00 Çizgi Filmler
     10.00 Duma Duma Dum
     10.50 Mutfakta Keyif
     11.00 Sabah Sabah Seda Sayan
     13.00 Şule Bulut ile Gün Arası Haberleri
     13.20 Kaygısızlar
     14.05 Çılgın Bediş
     15.00 Haber
     15.10 Luz Clarita
     16.10 Digimon
     16.30 Şirinler
     17.10 Sevimli Kahramanlar
     17.50 Vay Anam Vay
     18.30 Vahşi Güzel
     19.30 Haberler
     20.15 Güneri Cıvaoğlu ile Günün Yorumu
     20.20 Spor
     20.35 Kahpe Bizans - 2. Bölüm
     22.00 Aşkım Aşkım
     23.15 Teke Tek
     01.00 Bu Gece
     01.20 Erken Baskı
     02.10 Sinema: Hong Kong'a Yolculuk
     
     atv
     07.00 Kahvaltı Haberleri
     09.30 Şehrazat
     10.00 Bitmeyen Hikaye
     10.30 Sabah Keyfi
     11.50 Sana Mutfağı
     12.00 Sabah Keyfi - devam
     13.00 Gün Ortası
     13.30 Şehrazat
     14.00 Esra Ceyhan'la A'dan Z'ye
     17.30 Bir Öpücük İçin
     18.30 Robalinda
     19.30 Haberler
     20.25 Spor Haberleri
     20.30 Yerli Dizi: Deli Yürek
     21.50 Yeter Anne
     22.50 Yaseminname
     23.30 Bizim Stadyum
     01.00 Geceyarısı Haberleri
     01.40 Esra Ceyhan'la A'dan Z'ye
     
     TRT 1
     07.00 Sabah Haberleri
     09.00 Benimle Oynar mısın?
     09.30 Çizgi Filmler
     10.00 Gün Ortasında
     11.35 Tutku Çemberi
     12.30 Bizim Evin Halleri
     13.30 Seni Daima Seveceğim
     14.30 Benimle Oynar mısın? - Tekrar
     15.00 Haydi
     16.00 Sinema: Alın Yazım
     17.35 Vikingler
     18.30 Kalabalık ve Mutlu
     19.25 Ayrılsak da Beraberiz
     20.00 Haberler
     20.45 Bay Şaşkın'ın Maceraları
     20.55 7 Numara
     21.45 Yedi Tepe İstanbul
     22.40 TSM Stüdyo Konseri
     23.55 2002 Kış Olimpiyat Oyunları
     01.25 Suç ile Savaşanlar
     02.25 2002 Kış Olimpiyat Oyunları
     
     STAR
     07.00 Küçük Kadınlar
     07.30 Çizmeli Kedi
     08.00 Günaydın Türkiye
     09.30 Red Kit
     10.00 Dragon Ball
     10.30 Aydın Havası
     13.00 Gün Ortası
     13.05 Yabani Aşık
     14.10 Fırtınalar
     15.05 Üçü Bir Arada
     17.05 Sinema: Bitirimler Sınıfı
     18.30 Aynalı Tahir
     19.30 Haberler
     20.20 Spor
     20.30 Yerli Dizi: Üvey Baba
     22.00 Mahallenin Muhtarları
     23.00 Biri Bizi Gözetliyor
     23.30 Gündem
     00.30 Gece Hattı
     00.50 Spor Gecesi
     01.00 Sinema: Dünyanın Merkezi
     02.30 Star Haber
     
     SHOW TV
     06.30 Cesur ve Güzel
     07.30 Güne Merhaba
     09.00 Dinamik Sabahlar
     09.15 Lezzet Saati
     10.15 Hugo ve Arkadaşları
     11.00 Klip 2002
     13.00 Fox Kids
     14.00 Yerli Dizi: Zehirli Çiçek
     15.00 Sinema: Kan
     16.45 Maria Clara
     18.30 Deli Yürek
     19.30 Haberler
     20.45 Dadı - Tekrar
     21.45 Televole
     23.45 Hepsi Gerçek
     00.30 Showspor
     00.45 Haber Hattı
     01.15 Vahşi Yaşam
     02.00 Sinema: Gelecek Uğruna
     
     CNN TÜRK
     06.00 Yeni Gün
     07.15 Finans Bülteni
     08.50 Spor
     09.10 Parametre
     10.20 Ekonomi
     10.45 Medikal
     11.20 Yaz Köşesi, Kış Köşesi
     12.10 Parametre
     13.00 Ajans
     13.35 İş Yemeği
     14.45 Stil
     15.20 Özel Sektör
     16.00 Haber
     17.45 artinfo
     18.30 Avrupa'dan Futbol
     19.05 SoruCevap
     19.40 Spor Ana Haber
     20.00 Bugün
     21.10 beşN birK
     21.55 Yaz Köşesi, Kış Köşesi
     22.05 Akıl Defteri
     23.00 Editör
     00.15 Artinfo
     
     
     TRT 2
     08.00 Haber Postası, 10.35 kültür.net.trt, 11.35 Yurt Turu, 12.35 İş Günü, 13.35 Dünya Gündemi, 14.40 Bilimde Büyük Anlar 15.05 Ekonomik Adımlar, 16.35 Ekonomi Haberleri, 18.10 Spor, 18.35 Orhan Ayhan'la Spor Yorum, 20.00 Akşama Doğru, 20.25 Yaşayan Hazine, 21.00 Haberler, 21.10 Ekonomi Dosyası, 22.15 Şeytanın Avukatları, 23.05 Sanat Dergisi, 23.30 Tarih Konuşmaları, 24.00 Gün Biterken, 00.30 Pop Müzik
     
     NTV
     06.00 Güne Başlarken, 10.15 Sağlık Raporu, 11.35 E - Net, 12.00 Günün İçinden, 14.15 NTV'ye Sorun, 15.15 Yakın Plan, 17.05 Haber +, 17.35 Spor, 17.45 Gece Gündüz, 19.05 Yakın Plan, 20.15 90 Dakika, 21.55 Haftanın Golü, 22.00 24 Saat, 22.40 Spor Gecesi, 23.05 Haber Program, 00.15 Spor
     
     TGRT
     06.30 Sabah Haberi, 09.00 Huzura Doğru, 09.30 Ebru'yla Mutfak Keyfi, 10.30 Esra Özmen'le Her Sabah, 12.00 Haberler, 13.00 Klip Shop, 14.00 İntizar, 15.00 Bizim Ev, 16.00 Evimiz Olacak mı?, 17.00 Biyonik Çocuk, 17.30 Sinema: Nereden Çıktın Karşıma, 19.00 Haberler, 20.00 Dizi: Şemsi Paşa Pasajı, 21.30 Sinema: Evde Tek Başına 2, 23.00 Sağduyu, 01.00 Gece Haberi, 01.30 Tirvana
     
     CNBC - E
     07.00 Geri Sayım, 08.30 Rakamlar Konuşuyor, 10.00 Piyasa Ekranı, 12.00 Finans Cafe, 16.00 Son Baskı, 18.00 Passions, 19.00 Who is the Boss, 19.30 Dawson's Creek, 20.30 Evli ve Çocuklu, 21.00 Sinema: Haifa, 23.00 Chicago Hope, 24.00 Sinema: Nil'de Ölüm, 02.30 Evli ve Çocuklu
     
     TV8
     08.05 Erkan Tan'la Başkent'ten, 10.40 Yaşam Parametresi, 11.40 Dünya Geleceğini Arıyor, 12.45 Günün İçinden, 13.45 Tatil Rehberi, 15.20 Ekonomi, 16.20 3. Seans, 17.35 Dünya Geleceğini Arıyor, 18.10 Akşam Baskısı, 19.15 Sesli Düşünenler, 21.00 Turizmden Türkiye'ye 60 Milyar Dolar, 22.00 Alkin & Alkin, 23.00 Sportmen, 24.00 Haber Masası, 00.40 Spor Turu, 01.10 Kerem Görsev'le Caz
     
     CINE5
     08.25 Rüya Cinayetler, 10.00 Babylon 5: Yıl 2266, 11.35 Dallas: Ewinglerin Savaşı, 13.00 Sevgili Raymond, 13.30 Çarın Kızı, 15.15 Şeytan Çıkarma, 17.05 Yanılsama, 18.40 Kirli Sokaklar, 20.20 Sevgili Raymond, 21.00 Sex and the City, 21.30 İş Kadını, 23.05 Sahilde Cinayet
     
     BRT
     07.00 Güne Bakış, 09.30 Dr. Slump, 11.10 Sinema: Dağ Kanunu, 12.30 Sağlıkla Randevu, 13.30 Denizin Öyküsü, 14.00 Sinema: Karanlığa Dönüş, 15.30 Dizi: Armoni, 17.30 Çizgi Filmler, 18.40 Dizi: Şampiyon, 19.30 Haberler, 20.30 Eskimeyen Dostlar, 21.30 Sinema: Hırs Oyunu, 23.20 Son Nokta, 24.00 Diyardan Diyara
     
     KANAL 7
     07.30 Kanal 7'de Sabah, 09.20 Hayat Dersleri, 09.40 Sinema: Rahmet ve Gazap, 11.00 Jale ile Güne Merhaba, 13.00 Haber 13, 13.15 Şoray'ın Altın Günü, 15.30 Sinema: Ölmüş Bir Kadının Mektupları, 17.00 Fırtına Polis, 18.00 Sinema: Dokuz Dağın Efesi, 19.30 Haberler, 20.50 Deniz Feneri, 22.30 Sinema: Alageyik, 23.45 Yitik Şehrin Figüranları, 00.45 Haber Maratonu, 01.15 91. Dakika
     
     STV
     07.00 Merhaba Yenigün, 09.00 Çizgi Kahramanlar, 10.00 Hayırlı Günler, 10.30 Aynadaki Kadınlar, 12.10 Kervan, 13.15 Mutfak Keyfi, 15.15 Sinema: Kanlı Günah, 18.20 Çizgi Film, 19.00 Haberler, 20.30 Sır Kapısı, 21.30 Kimse Yok mu?, 23.15 Düşünce Ekseni, 01.45 Sinema: Kanun Peşinde
     
     FLASH TV
     07.30 Clip's, 09.30 Papatya Falı, 11.00 Kum Saati, 12.30 Ferah Ferah, 14.30 Emr - i Vaki, 16.30 Müzik Sepeti, 18.30 Önce Sağlık, 19.30 Flash Haber, 20.45 Spor Saati, 21.00 Hayganuş, 22.00 Kalem ile Kelam, 22.30 Medyatör, 23.00 Flash Aktüel, 00.30 Müzik
     
     OLAY TV
     08.00 Çizgi Film, 10.30 Sinema: Bombacı, 12.00 Belgesel: Brezilya, 13.30 Sinema: Rio Grande, 16.00 Göğün Kraliçesi, 17.00 Haberler, 17.20 Tozlu Raflar, 18.30 Haberler, 20.00 İsmail Kemankaş ile Sıra Dışı, 20.30 Final, 22.00 Son Nokta, 22.30 Sinema: Gölge Avcısı, 24.00 Haberler, 01.15 Final
     
     SÜPER KANAL
     08.00 Belgesel, 08.30 Çizgi: En Delikanlı Kunduz, 09.00 Sinema: Babasına Bak Oğlunu Al, 10.30 Belgesel: Sarıkamış Anıtdağ, 11.30 Sinema: Küçük Pamuk Prenses, 12.00 Sinema: Amansız Takip, 13.30 Belgesel: On Han, 14.45 Bebeğim ve Ben, 17.00 Belgesel: Matematik Keyfi, 17.30 Kadının Dünyası, 18.30 İllerimiz Kültürümüz, 19.00 Sinema: Arabistan Ateşi, 20.30 Belgesel: Bir Çift Karagöz, 21.30 Sinema: İsimsiz Kahramanlar, 23.00 Belgesel: Kırşehir'in Dili
     
     DISCOVERY
     07.00 Keşif Güncesi, 09.00 Macera Yarışları, 12.00 İnşaat Harikaları: Duvar'ın Ardından, 13.30 Gizemli Okyanuslar: Kayıp Filonun Peşinde, 15.00 Vahşi Asya: Muson Sakinleri, 17.00 Macera Yarışları: Yeni Zelanda, 19.00 Hayatta Kalma Bilimi: Kar, 21.00 2001'in Ötesi, 22.00 Keşifler Dünyasına Yolculuk, 23.00 Vahşi Ada: Muson Sakinleri
     
     MEDICAL CHANNEL
     08.30 Aerobik, 09.30 Nabız, 10.30 Bir Tencere Sağlık, 11.05 Yaşam Özgürlüktür, 12.05 Kültür Sanat Gündemi, 15.00 Haber, 16.05 Her Dem Sağlık, 17.05 Cerrah Çelebi'nin Anıları, 18.05 Galaktika, 19.10 Sağlık Olsun, 21.05 Kanseri Tanımak, 22.30 Platform, 23.30 Uygarlıklara Yolculuk, 00.30 Spor ve Sağlık
     
     KANAL 6
     09.00 Sinema: Postacı Kapıyı Ara Sıra Çalar, 10.40 Sabah Neşesi, 12.20 Toz Pembe, 13.00 Zühre, 14.00 Sinema: İsa, Musa, Meryem, 16.50 İftar Vakti, 17.00 Dizi: Kara Melek, 19.00 Oyun Bitti, 20.00 Haberler, 21.00 Sinema: Altın Saçlı Kız, 22.40 Rumeli Hisarı Konserleri: Zerrin Özer, 00.20 Sinema: Baloda Dehşet 3

 SAYFA BAŞI 






Maça dair




TV'DE BUGÜN
EKRANDAN HABERLER
FİLMLERDEN SEÇMELER




© 2002 Milliyet