19 Şubat 2002 Salı


BİZE ULAŞIN



HABER İNDEKSİ



ARŞiV



YARDIM



KÜNYE



·  SON DAKİKA  
·  ANA SAYFA  
·  GÜNCEL  
·  SİYASET  
·  EKONOMİ  
·  YAZARLAR  
·  SPOR  
·  DÜNYA  
·  YAŞAM  
·  MAGAZİN  
·  SAĞLIK  
·  KADIN & MODA  
·  ASTROLOJİ  
·  OTOMOBİL  
·  ÇİZERLER  
·  BİLİM & TEKNİK  
·  TV'DE BUGÜN  
·  İŞ YAŞAMI  
·  OMBUDSMAN  
·  HAVA DURUMU  
·  CUMARTESİ  
·  PAZAR  
·  KÜLTÜR & SANAT  
·  SERİ İLAN  

 



2. ve 3. Lig

2. Lig A Kategorisi
TAKIMLAR O G B M A Y P
Altay 24 15 4 5 49 30 49
A.Sebat 24 13 8 3 44 27 47
Elazığ 24 13 6 5 49 26 45
K.Konya 24 13 6 5 43 21 45
İzmirspor 24 14 2 8 35 33 44
Adanaspor 24 12 5 7 45 28 41
Sakarya 24 12 4 8 45 27 40
İst.B.Bld. 24 9 7 8 31 25 34
Erzurum 24 10 4 10 33 29 34
Şekerspor 24 10 4 10 34 35 34
Kayseri 24 8 8 8 27 27 32
Siirt Jetpa 24 9 4 11 37 43 31
Sivas 24 8 5 11 26 39 29
Dardanel 24 8 4 12 35 52 28
G.Doğan 24 7 6 11 29 31 27
Ankaraspor 24 7 5 12 26 32 26
Erciyes 24 7 3 14 27 49 24
Hatay 24 6 5 13 22 32 23
B.Petrol 24 4 7 13 19 41 19
Aydın 24 2 9 13 17 46 15
     
     TOPLU SONUÇLAR
     Sakarya - Elazığ: 1 - 3, B.Petrol - A.Sebat: 0 - 1, Dardanel - Ankaraspor: 2 - 0, Aydın - İzmirspor: 1 - 2, Erciyes - Kayseri: 0 - 4, Şekerspor - Adanaspor: 4 - 1, G.Hane Doğan - Sivas: 0 - 0, İst.B.Bld - Hatay: 2 - 0, K.Konya - Erzurum: 0 - 0, Altay - Siirt Jetpa: 3 - 0
     HAFTANIN MAÇLARI
     İzmirspor - Dardanel, B.Petrol - Ankaraspor, A.Sebat - Sakarya, Erzurum - İst.B.Bld., Hatay - G.Doğan, Sivas - Şekerspor, Adanaspor - Altay, Siirt Jetpa - Erciyes, Kayseri - Aydın, Elazığ - K.Konya
     
2.Lig B Kategorisi yükselme grubu
TAKIMLAR O G B M A Y P
Ant.Kepez 5 2 3 0 9 3 9
Darıca GB 5 2 3 0 10 5 9
Mersin İY 5 2 3 0 3 0 9
V.Manisa 5 2 2 1 3 2 8
Türk Telekom 5 2 1 2 7 5 7
Çankırı Bld. 5 2 1 2 6 8 7
Şanlıurfa 5 1 3 1 9 7 6
G.Antep Bld. 5 1 1 3 5 15 4
Gaziosmanpaşa 5 0 3 2 4 6 3
Erzincan 5 0 2 3 1 6 2
     
     TOPLU SONUÇLAR
     Mersin İY - Erzincan: 2 - 0, Çankırı Bld. - T.Telekom: 3 - 0, Darıca GB - G.O.Paşa: 2 - 1, Şanlıurfa - G.Antep B.Bld.: 1 - 1, Ant.Kepez - V.Manisa: 0 - 0
     HAFTANIN MAÇLARI
     G.O.Paşa - Ş.Urfa, V.Manisa - Darıca GB, T.Telekom - Ant.Kepez, Erzincan - Çankırı Bld., G.Antep Bld. - Mersin İY
     
B Kategorisi Klasman Grupları
1. GRUP
TAKIMLAR O G B M A Y P
Kartal 19 9 6 4 31 18 33
Eskişehir 19 9 6 4 24 21 33
Yıl.Bosna 19 5 9 5 28 25 24
Maltepe 19 6 6 7 32 35 24
Mezitli 19 6 4 9 28 35 22
Küçükköy 19 4 6 9 26 42 18
Zeytinburnu 19 4 4 11 22 34 16
Sapanca 19 3 7 9 17 31 16
     
     HAFTANIN MAÇLARI
     Küçükköy - Zeytinburnu, Sapanca - Maltepe, Mezitli - Kartal, Yıl.Bosna - Eskişehir
     
2. GRUP
TAKIMLAR O G B M A Y P
Karşıyaka 19 8 7 4 28 19 31
U.Uşak 19 9 2 8 26 31 29
Nazilli B. 19 7 6 6 31 26 27
M.Kemalpaşa 19 6 4 9 17 28 22
Marmaris B. 19 4 9 6 22 26 21
Bucaspor 19 5 6 8 24 30 21
Isparta 19 6 3 10 22 34 21
Y.Turgutlu 19 4 3 12 23 36 15
     
     HAFTANIN MAÇLARI
     Karşıyaka - Nazilli Bld., Buca - Isparta, U.Uşak - Y.Turgutlu, Marmaris Bld. - M.Kemalpaşa
     
3. GRUP
TAKIMLAR O G B M A Y P
Sarıyer 19 11 4 4 37 24 37
Adana DS 19 10 6 3 38 20 36
Güngören B. 19 9 3 7 28 17 30
İnegöl 19 7 3 9 27 30 24
A.Üsküdar 19 7 2 10 29 36 23
Kırklareli 19 4 4 11 21 37 16
Kütahya 19 4 2 13 29 43 14
Mobellaspor 19 3 2 14 13 47 11
     
     HAFTANIN MAÇLARI
     Kütahya - Sarıyer, Mobellaspor - İnegöl, A.Üsküdar - Adana DS, Kırklareli - Güngören Bld.
     
4. GRUP
TAKIMLAR O G B M A Y P
Tokatspor 19 9 5 5 28 21 32
Karabük 19 8 6 5 32 19 30
Ankara DS 19 5 10 4 27 27 25
Amasya 19 5 6 8 12 16 21
Bulancak 19 6 2 11 19 25 20
Artvin Hopa 19 3 11 5 16 27 20
Kırıkkale 19 5 4 10 18 26 19
Boluspor 19 3 9 7 15 23 18
     
     HAFTANIN MAÇLARI
     Amasya - Tokat, Bolu - Kırıkkale, Ankara DS - Bulancak, Karabük - Artvin Hopa
     
5. GRUP
TAKIMLAR O G B M A Y P
Mardinspor 19 11 4 4 41 18 37
Cizrespor 19 11 3 5 46 28 36
K.Maraş 19 11 2 6 58 25 35
Iğdır Bld. 19 9 4 6 27 19 31
Silopi Cudi 19 5 7 7 22 28 22
Hakkarispor 19 3 4 12 17 36 13
Ağrıspor 19 2 3 14 15 67 9
Vanspor 19 2 1 16 12 57 4
     
     NOT: Vanspor’dan 3 puan silindi.
     HAFTANIN MAÇLARI
     Silopi Cudi - Cizre, Ağrı - Iğdır Bld., Hakkari - Van, Kahramanmaraş - Mardin
     
3. Lig puan durumları
1. GRUP
TAKIMLAR O G B M A Y P
Orduspor 22 14 5 3 46 22 47
Çubuk 22 13 6 3 37 15 45
Pazar 22 10 9 3 40 16 39
Giresun 22 10 7 5 33 19 37
Merzifon 22 10 5 7 33 22 35
Trb.Telekom 22 11 2 9 27 18 35
Çorum 22 9 5 8 40 35 32
Divriği 22 7 10 5 26 23 31
Ünye 22 8 7 7 27 25 31
Of 22 9 4 9 34 33 31
Sinop 22 7 8 7 26 37 29
Çarşamba B. 22 7 7 8 23 31 28
Kastamonu 22 7 6 9 32 33 27
Bayburt 22 7 5 10 29 30 26
Rize Çay 22 7 5 10 24 28 26
Krd.Ereğli 22 7 5 10 36 47 26
ASKİ 22 3 8 11 20 33 17
Petrolofisi 22 0 0 22 0 66 0
     
     NOT: Petrolofisi ligden çekildi.
     
2. GRUP
TAKIMLAR O G B M A Y P
Ş.Urfa Bld. 21 14 5 2 45 14 47
GASKİ 21 14 5 2 40 10 47
Şırnak 20 13 4 3 35 13 43
Adıyaman 20 11 4 5 31 14 37
D.Bakır DİSKİ 19 10 6 3 40 16 36
Kayapınar Bld. 22 9 5 8 32 26 32
B.Özgüzeldere 21 9 5 7 33 28 32
Kilis Bld. 22 8 8 6 25 20 32
Osmaniye 22 8 7 7 39 34 31
İskenderun 22 9 4 9 24 32 31
Ceyhan 22 9 3 10 25 25 30
Muş 22 9 3 10 25 31 30
Nusaybin DS 22 8 5 9 29 20 29
G.Telekom 22 8 5 9 24 28 29
Batman Bld. 21 7 3 11 17 32 24
B.Karşıyaka 22 4 1 17 18 48 13
Y.Ova Cilo 19 4 1 14 13 38 10
Elazığ Bld. 22 0 0 22 0 66 0
     
     NOT: Elazığ Bld. ligden çekildi. Y.Ova Cilo’dan 3 puan silindi.
     
3. GRUP
TAKIMLAR O G B M A Y P
Tarsus İY 22 13 6 3 40 17 45
EGO 22 12 5 5 40 17 41
Zonguldak 22 12 4 6 37 23 40
Keçiörengücü 22 11 6 5 29 17 39
ASAŞ 22 11 5 6 48 36 38
Esk.Şeker 22 10 7 5 39 22 37
Y.Kırşehir 22 10 6 6 37 29 36
Niğde 22 9 6 7 28 34 33
Alanya 22 8 5 9 34 30 29
K.Ladik 22 7 8 7 38 35 29
Kayseri Elk. 22 8 5 9 29 32 29
Karaman 22 8 4 10 27 30 28
Eskispor 22 7 7 8 35 40 28
Kilimli Bld. 22 6 6 10 24 35 24
Aksaray 22 5 6 11 17 34 21
Seyhan Bld. 22 4 8 10 18 32 20
S.Keskin 22 2 7 13 19 42 13
Silifke 22 3 3 16 22 56 12
     
     
4. GRUP
TAKIMLAR O G B M A Y P
Petkim 22 12 5 5 44 27 41
B.Merinos 22 11 7 4 44 26 40
Yalova 22 11 6 5 36 18 39
Muğla 22 11 6 5 28 23 39
Akhisar Bld. 22 12 3 7 32 31 39
Bandırma 22 11 4 7 37 35 37
Aliağa Bld. 22 8 8 6 36 31 32
O.Renault 22 7 7 8 33 32 28
Körfez Bld. 22 7 7 8 31 34 28
D.Kağıt 22 8 4 10 30 37 28
Fethiye 22 7 6 9 36 38 27
Tavşancıl 22 7 6 9 29 31 27
Bergama Bld. 22 7 5 10 33 33 26
Bilecik 22 6 7 9 25 28 25
Torbalı Bld. 22 5 7 10 27 37 22
Afyonspor 21 6 4 11 29 40 22
Ayvalıkgücü B. 21 5 6 10 19 32 21
Y.Salihli 22 4 6 12 20 36 18
     
     
5. GRUP
TAKIMLAR O G B M A Y P
Eyüp 22 14 5 3 46 20 47
Beykoz 23 13 7 3 46 21 46
F.Karagümrük 23 12 7 4 26 16 43
Pendik 23 10 9 4 39 17 39
Kasımpaşa 22 10 7 5 37 24 37
İzmitspor 23 9 8 6 28 24 35
Çorlu 23 9 7 7 36 36 34
Edirne 23 10 4 9 40 41 34
Bakırköy 22 9 4 9 34 29 31
Beylerbeyi 23 8 6 9 33 37 30
Alibeyköy 22 6 10 6 22 25 28
Düzce 23 6 9 8 22 25 27
Lüleburgaz 23 6 8 9 21 30 26
Gebze 23 5 9 9 27 32 24
Gölcük 23 5 8 10 20 33 23
Ayazağa 23 5 7 11 30 46 22
Altıntepsi 23 6 3 14 27 47 21
Tekirdağ 23 4 7 12 17 29 19
T.Fıratpen 22 4 5 13 19 38 17
     
     



 SPOR


‘VİCDANIM RAHAT’
Haftanın Analizi
At yarışları
Avrupa'dan futbol
İbo, el üstünde
2. ve 3. Lig
BÜYÜ BOZULDU
Filede bugün
Kaleci savaşı
Stad değil darphane
Aslan savaş açtı
Trabzon’da şenlik
Denizli Japonya’da
LİGE RENK GELDİ
Güneş’e sitem
Kara Tahta
Basından Seçmeler
Haber Turu
Zirvedekilerin analizi


 SAYFA BAŞI 




© 2002 Milliyet