24 Ekim 2002 Perşembe


BİZE ULAŞIN



HABER İNDEKSİ



ARŞiV



YARDIM



KÜNYE



·  SON DAKİKA  
·  ANA SAYFA  
·  GÜNCEL  
·  SİYASET  
·  EKONOMİ  
·  YAZARLAR  
·  SPOR  
·  DÜNYA  
·  YAŞAM  
·  MAGAZİN  
·  SAĞLIK  
·  KADIN & MODA  
·  ASTROLOJİ  
·  OTOMOBİL  
·  ÇİZERLER  
·  BİLİM & TEKNİK  
·  TV'DE BUGÜN  
·  İŞ YAŞAMI  
·  OMBUDSMAN  
·  HAVA DURUMU  
·  CUMARTESİ  
·  PAZAR  
·  KÜLTÜR & SANAT  
·  SERİ İLAN  

 




     KANAL D
     07.00 Bu Sabah
     08.50 Sevimli Kahramanlar
     09.10 Duma Duma Dum
     09.50 Çizgi Filmler
     10.20 Şirinlen
     10.50 Mutfakta Keyif
     11.00 Sabah Sabah Seda Sayan
     13.00 Şule Bulut ile Gün Arası Haberleri
     13.20 Aşk Meleği
     14.20 Sinema: Şoför Nebahat
     16.30 Sevimli Kahramanlar
     17.20 Eyvah Babam
     18.30 Ruhsar
     19.30 Haberler
     20.15 G. Cıvaoğlu ile Günün Yorumu
     20.20 Spor
     20.30 Kim 500 Milyar İster
     21.45 Berivan
     23.00 Teke Tek
     00.30 Sinema: Gizli Polis
     02.00 Bu Gece
     02.30 Sinema: Bayan Sadie Thompson
     
     atv
     07.00 Kahvaltı Haberleri
     09.30 Ayıcık ve Arkadaşı
     10.00 Havuç Kafa
     10.30 Sabah Keyfi
     11.50 Sana Mutfağı
     12.00 Sabah Keyfi - devam
     13.00 Gün Ortası
     13.30 Maria Barrio
     14.20 A'dan Z'ye
     17.15 Aşk ve Nefret
     18.30 Marimar
     19.30 Haberler
     20.30 Zerda
     21.45 Yeter Anne
     23.00 Siyaset Meydanı
     02.00 Geceyarısı Haberleri
     02.40 A'dan Z'ye
     
     TRT 1
     07.00 Sabah Haberleri
     08.30 Kahvaltı Saati
     10.00 Sinema: Hayat mı Bu?
     11.30 Şaşıfelek Çıkmazı
     12.30 Bizim Evin Halleri
     13.25 Aşkın Gücü
     14.15 Dikkat Bebek Var
     15.05 Benimle Oynar mısın?
     15.35 Ağaçkakan Woody
     16.00 Perihan Abla
     17.00 Sinema: Talih Kuşu
     18.40 Yedi Numara
     19.30 Sevgili Raymond
     20.00 Haberler
     20.40 Sinema: Mahkumlar Treni
     22.20 Kısa Devre
     23.30 Gezelim Görelim
     24.00 Sinema: Yasak Anılar
     01.30 Dünya Coğrafyası
     02.20 Sinema: Domim Ağacı'nın Altında
     
     STAR
     07.00 Çizgi Dünyası
     07.30 Sabah Haberleri
     09.00 Metin Uca ile Günaydın Türkiye
     10.10 Dizi: Kayıp Çocuk
     11.10 Sinema: Banker Bilo
     13.00 Gün Ortası
     13.20 Görmedikleriniz Duymadıklarınız
     14.30 Gerçek Hayatlar
     16.20 Aydın Havası
     17.50 Dizi: Aşkın Peşinde
     19.30 Haberler
     20.45 Cabbar
     22.00 Efsane
     23.20 Ateş Hattı
     02.00 Gece Hattı
     02.20 BBG
     
     SHOW
     06.30 Fox Kids
     07.00 Güne Merhaba
     08.45 Nivea Body ile Dinamik Saatler
     09.00 Samantha
     10.00 Camilla
     11.00 Yalan Rüzgarı
     12.00 Hugo ve Arkadaşları
     13.00 Kadın'ca
     16.00 Ayşe Özgün Show
     17.45 Deli Yürek
     19.00 Haberler
     20.00 Spor Sayfası
     20.05 Beşibiryerde
     21.15 Karar Anı
     23.00 Parmak İzi
     24.00 Showspor
     00.15 Haber Hattı
     00.45 Sinema: Kovboyun Aşkı
     02.45 Bir Günah Gibi
     
     CNN TÜRK
     06.00 Haber
     07.00 Yenigün
     08.55 Yol Durumu
     09.05 Ulusal kalite Kongresi
     10.45 Özel Sektör
     11.05 Miting Meydanları
     12.10 İş Yemeği
     13.00 Ajans
     14.30 Adaylarla Yüz Yüze
     15.00 Haber
     15.05 Adaylarla Yüz Yüze
     17.00 Manşet
     18.05 Sivil Toplum Konuşuyor
     19.00 Bugün
     20.00 beşN birK
     20.45 Spor Ana Haber
     21.05 32. Gün Özel
     23.30 Editör
     00.15 Artinfo
     
     TRT 2
     06.30 Haber Postası, 10.35 Sağlık Olsun, 11.10 Kent Yaşam, 13.35 Dünya Gündemi, 14.35 Güne Düşen, 15.10 Çerçeve, 17.00 Büyüteç, 19.00 Haberler, 20.00 Akşama Doğru, 21.10 Dosya, 22.10 Satır Arası, 23.35 Sanat'tan, 00.10 Müzik Mozaik
     
     NTV
     06.30 Güne Başlarken, 10.10 Sağlık Raporu, 11.10 Seçim Zamanı, 11.35 Enerji - Petrol - Gaz, 12.05 Türkiye'nin Seçimi, 15.00 Dünyaya Bakış, 15.10 Türkiye'nin Seçimi, 18.00 Haber, 18.10 Türkiye'nin Seçimi, 21.00 Haberler, 21.05 Türkiye'nin Seçimi, 24.00 Haberler, 00.10 Seçimler Tarihi, 01.00 Haberler
     
     TGRT
     06.30 Sabah Haberi, 09.30 Tamek Saati, 10.00 Dizi: Eltiler, 10.30 Esra Özmen'le Her Sabah, 12.30 Dizi: Isabel, 14.00 Benim İçin Ağlama, 15.30 Sinema: Ateşli Çingene, 17.00 Kadının Sesi, 19.00 Haberler, 20.15 Dizi: Çocuklar Duymasın, 21.45 Dizi: Kardelen, 23.15 Sokak Lambası, 00.30 Gece Haberi, 01.00 Bizim Kuruntu Ailesi
     
     CNBC - E
     07.00 Geri Sayım, 08.00 Rakamlar Konuşuyor, 10.00 Piyasa Ekranı, 12.00 Finans Cafe, 16.00 Son Baskı, 18.00 Chicago Hope, 19.00 Mad About You, 19.30 It's Mans World, 20.00 Ally McBeal, 21.00 Sinema: Gülün Adı, 23.00 Dizi: 24, 00.30 Sinema: The Purple of Cairo, 02.00 Ally McBeal
     
     TV8
     07.05 TV8'de Bu Sabah, 08.05 Erkan Tan'la Başkent'ten, 10.35 Güncel Sağlık, 13.35 Günün İçinden, 14.35 A.B'ye Doğru, 15.35 Seçim Haberleri, 16.20 3. Seans, 18.15 Spor, 18.45 Sesli Düşünenler, 19.30 Dizi: Bizim Ev, 20.00 Haberler, 21.00 Sinema: Teneke Adam, 23.00 Yüksek Siyaset, 00.30 Haber Aktif
     
     CINE5
     06.30 İdeal Bir Koca, 06.10 Parti Zamanı, 09.30 Dizi: Aşk Rüzgarı, 10.25 Cine Sinema, 10.40 Sadakatin Dönüşü, 12.15 İşte Deniz, 13.50 Yıldız Yağmuru, 15.30 Ah Mary Vah Mary, 17.30 Aşk Rüzgarı, 18.30 Başka Yerde Yok, 20.00 Cine5 Haber, 21.00 Şans Topu, 22.50 Enigma
     
     KANAL 7
     07.00 Kanal 7'de Sabah, 09.30 Sinema: Gazeteci, 11.00 Eşim ve Ben, 13.15 Kolay Dikiş, 13.30 Şoray'ın Altın Günü, 16.15 Çizgi Film, 18.15 Sinema: Kızlar Sınıfı, 20.00 Haber Saati, 21.30 Şakacı, 23.30 Dizi: Fırtına Polis, 00.30 Dizi: Kara Melek
     
     STV
     07.00 Merhaba Yenigün, 09.30 Hayırlı Günler, 10.00 Tarçın ve Arkadaşları, 11.15 Hayatın Aynası, 13.15 Mutfak Keyfi, 16.10 Tarçın ve Arkadaşları, 17.15 Dizi: Doğu'nun Kartalı, 18.15 Hayatın İçinden, 19.00 Haberler, 20.30 Sır Kapısı, 23.00 Ufuk Ötesi, 00.30 Dizi: Doğu'nun Kartalı S. Eyyübi
     
     FLASH TV
     07.30 Clip's, 09.00 Papatya Falı, 11.00 Gönül Bahçesi, 14.00 Klipart, 16.00 Tea Time, 17.45 Dizi: Manuela, 18.40 Dizi: Sırılsıklam, 19.30 Flash Haber, 20.30 Flash Özel: Seçim Anket Sonuçları, 22.00 Dizi: Bu Sevda Bitmez, 23.00 23. Saat, 24.00 Gerçek Kesit, 01.00 Tea Time
     
     OLAY TV
     08.00 Çizgi Film, 11.00 Sinema: Jesse James, 12.30 Özel Etap, 13.20 Belgesel, 15.15 Sinema: Yağmur Altında, 17.15 Çizgi Film, 19.00 Ahmet Emin Yılmaz'la Siyaset, 20.15 Spor, 20.30 Din ve Toplum, 21.00 Seçim Bürosu, 22.00 Son Nokta, 23.00 Dizi: Sıcak Takip, 24.00 Ahmet Emin Yılmaz'la Siyaset
     


 SAYFA BAŞI 






Tanıdık çığlıklar




TV'DE BUGÜN
EKRANDAN HABERLER
FİLMLERDEN SEÇMELER




© 2002 Milliyet