14:3008 Ağustos 2006 / Salı 


Fenerbahçe'den Gençlerbirliği'nin yemek davetine ret

      BU hafta cumartesi günü oynanacak olan Gençlerbirliği-Fenerbahçe maçı öncesi başkent ekibinin iki kulüp arasındaki ilişkileri yumuşatma girişimi sonuçsuz kaldı.
      Gençlerbirliği ile Fenerbahçe arasında özellikle futbolcu Deniz Barış'ın transferi sonrasında yaşanan olumsuz havanın dağılması için başkent ekibi, sarı-lacivertlilere dostluk elini uzattı.
      Kırmızı-siyahlı kulüp yönetimi, Fenerbahçe Kulübü yöneticilerine 11 Ağustos Cuma günü yemek davetinde buluşmak istediklerini iletti, ancak sarı-lacivertli yönetim kurulu, işlerinin yoğunluğunu gerekçe göstererek, daveti reddetti.
      Gençlerbirliği Kulübü yetkilileri, bugün yemek daveti için Fenerbahçe Kulübü'ne faks çekti. Fenerbahçe Kulübü de asbaşkan Nihat Özdemir imzasıyla işlerinin yoğunluğunu gerekçe gösteren ve davete katılamayacaklarını bildiren bir faksı başkent ekibine iletti.
     
     CAVCAV'IN GÖRÜŞLERİ

      Konuyla ilgili olarak AA muhabirine açıklama yapan Gençlerbirliği Kulübü Başkanı İlhan Cavcav, Fenerbahçe Kulübü Yönetimi ile Deniz Barış olayından sonra bir yanlış anlaşılma olduğuna dikkati çekerek, "Fenerbahçeli yöneticilere bir yemek daveti yaptık, ancak işlerinin yoğunluğu nedeniyle gelemeyeceklerini ifade ettiler. Doğal karşıladım" dedi.
      Fikstür gereği ligdeki ilk maçlarını Fenerbahçe ile Ankara'da oynayacaklarını hatırlatan Cavcav, şöyle konuştu:
      "Bu münasebetle aramızdaki bağları geliştirmek ve kırgınlıklara son vermek için bir yemek vermeyi düşündük. Yaşça büyük olmama rağmen yemek daveti yaptık. Maalesef işleri nedeniyle cuma akşamı gelemeyeceklerini ifade ettiler. Doğal karşıladım. Fenerbahçe camiasıyla bir sıkıntım yok. Dostça ve kardeşçe bir sezon geçirmelerini dilerim. Gelmemelerini kötü niyetli bulmuyorum."
     
     PROTOKOL TRİBÜNÜNDE FENERBAHÇE'YE 25 KİŞİLİK YER AYRILDI

      Başkan Cavcav, karşılaşma için sarı-lacivertli kulübün kendilerinden protokol tribünü için 25 bilet istediklerini belirterek, "Biz de en iyi şekilde misafir etmek için Gençlerbirliği olarak istenen sayıda bileti ayırdık. Onları en iyi şekilde ağırlamak için elimizden geleni yapacağız" diyerek sözlerini tamamladı.
     
Tüm yorumlarYorum yaz
Manisadaki yemek
Geçen sezon oynanan V. Manisaspor - Fenerbahçe maçı öncesinde Fenerbahçe`nin kamp yaptığı otele giden Fenerbahçeli bir Manisa Kebap Salonlarından birinin ...
Bu hafta davet etti...
bilmeden yorum yapmayalım arkadaslar.. daha bu hafta kayseri erciyes macı öncesi topluca yemek yenildi..