12:5519 Ekim 2006 / Perşembe 


Hakan Şükür 3. kez baba oldu...

      Galatasaray'ın milli futbolcusu Hakan Şükür, 3. kez baba oldu.
      Hakan Şükür'ün eşi Beyda, bu sabah İstanbul Memorial Hastanesi'nde bir erkek çocuk dünyaya getirdi.
      Daha önce 2 kız çocukları olan Hakan-Beyda Şükür çifti, erkek çocuklarına Burhan adını verdi.
     
     HAKAN ŞÜKÜR’ÜN 3. KEZ BABALIK SEVİNCİ

      Galatasaray'ın deneyimli futbolcusu Hakan Şükür, bugün eşi Beyda Şükür'ün doğumu sonrası 3. kez babalık sevinci yaşarken, büyük mutluluk içinde olduğunu söyledi.
      Doğumun gerçekleştiği Memorial Hastanesi'nde, tüp bebek bölümü başkanı Prof.Dr. Semra Kahraman ile birlikte basın mensuplarının karşısına çıkan Hakan Şükür, 3. evladının bir erkek olduğunu belirterek, "Sağlıklı dünyaya gelmesi herşeyden önce mutluluk verici. Biraz da dünden kalan yorgunluk var. Bu mutluluğu yaşamak istiyoruz bir dönem daha" derken, esprili olarak, "Sonra tabii ki şikayetler başlayacak" ifadesini kullandı.
      Çocuğunun ismiyle ilgili olarak Hakan, eşinin sıkı bir Hakan Şükür hayranı olduğunu kaydederek, "Bir ismi Hakan olacak. Diğer ismini ise Burhan düşünüyoruz. Burhan Hakan olacak. Burhan isminin beğendiğim bir anlamı var. Hakan ile birlikte uygun olsun diye tercih ettik" diye konuştu.
      Yakın zamanda arkadaşlarının da bebekleri olduğunu anlatan sarı-kırmızılı futbolcu, yeni bebeğinin de kendisine şans getireceğine inandığını dile getirerek, "Uğurlu gelebileceğine inanıyorum. Ben, ilk kızımın doğumu sonrası UEFA Kupası'nı, 2. kızımın doğumu sonrası ise dünya üçüncülüğünü yaşadım. İnşallah yaşadığımız şanssız dönemden birlikte çıkıp, güzel günlere doğru yelken açarız" dedi.
      Ayrıca, oğlunun futbolcu olmasını isteyip istemediğiyle ilgili yöneltilen bir soru üzerine ise Hakan, "Yetenekleri ona müsaade edecekse, ki herkes aynı şekilde gelişmiyor, futbol oynamasını isterim. Okumasını çok istiyorum. Belki bizlerin çok erken yaşlarda girdiği bu arenada okulu geri plana atmamız nedeniyle çocuklarımın iyi eğitim almalarını çok istiyorum. Sporun hangi branşıyla uğraşırsa uğraşsın, sportmen olmasını isterim" diye konuştu.
      Öte yandan Prof. Dr. Semra Kahraman, doğumun bu sabah saat 09.30'da gerçekleştiğini ifade ederek, "Daha önceki gebeliklerinin sezaryenle olması nedeniyle tekrar sezaryenle gerçekleştirilen bir doğum oldu. Son derece sağlıklı, 3 kilo ağırlığında, 51 santimetre boyunda ve doğarken çişini yapan bir bebek dünyaya geldi. Bebeğin sağlığıyla ilgili doğum sonrası bulgular son derece normal. Bebeğin başı çıkarken Hakan beye benzediğini farkettim" dedi.
     
Yorumlar(7)Yorum yaz
Allah analı babalı büyütsün
canım kardeşim hakan, fedekar eşini ve seni canı gönülden tebrik eder, burhan yeğenimin vatana millete hayırlı bir evlat olmasını şu içinde bulunduğumuz 1000 ...
Tebrikler
Allah analı babalı büyütsün.. Vatana millete hayırlı olur inşallah..