Sık Kullanılanlara Ekle  Açılış Sayfası Yap  Sitene Ekle  İletişim    Kurumsal 22 Mart 2007 / Perşembe  
   Milliyet Online    Blog    Emlak    Arabam    İnsan Kaynakları    Cumartesi    Pazar    Ege    Seri İlanlar    Mobil 
   
 » Detaylı Arama

  SON DAKİKA
  ANA SAYFA
  YAZARLAR
  SİYASET
  EKONOMİ
  FİNANS
  DÜNYA
  SPOR
  GÜNCEL
  YAŞAM
  MAGAZİN
  ASTROLOJİ
  HAVA DURUMU
  OMBUDSMAN
  ÇİZERLER
  Sağlık
  Bilim ve Teknoloji
  Kültür ve Sanat
  Eğitim
  TV Rehberi
  Tatil
  Otomobil
Haber İndeksi Arşiv Haberci Üyelik BültenYapıcı olabiliriz

Gün içinde yüksek enerjiler, yeni adımlar ancak önemli engeller de var. Elimizdeki maddi kaynakları daha iyi değerlendirmeye bakmalıyız. Harekete geçmekten kaçınmayacağız ve kararlı davranacağız. Ancak akşam saatlerinde gereksiz iddialaşma yüzünden kendimizi engellenmiş bulabiliriz.
Koç'lar artık sağduyulu karar verme aşamasında olacak. Ortaya koyacakları düşünceler onları yeni yatırımlara yöneltebilir. Aşırı harcama arzuları öne çıkıyor. Boğa'lar kararlı ve kendine güvenerek hareket ediyor. Girişimlerinde başarılı olacakları gelişmeler var. Kişisel açıdan önem taşıyan konularla ilgilenebilirler. İkizler bugün huzursuzlar. Geçmişe ait konular gündeme gelebilir. İyimserliklerini korumaları lazım. Yengeç'ler enerjilerini doğru kullanmaya bakmalı. Zira hareketli grup çalışmaları içinde bulunacaklar. Yeniliklere açık durmaları fayda getirebilir. Aslan'lar duygusal alanda huzursuz olabilir. Bu nedenle üstlerle ilişkiler özen istiyor. Bununla birlikte kariyer konusu dikkat çekecek. Başak'lar başkalarının görüşlerine ılımlı yaklaşmalı.Bu sayede yeni gelişmelerden yarar sağlanabilir.
Terazi'ler ortaklaşa konularda dikkati elden bırakmamalı. Eşin parasal durumunda engeller çıkabilir. Ortaklaşa harcamalar gündemde olacak. Akrep'ler bugün ortaya çıkabilecek gelişmeleri sağduyulu karşılamalı. Özellikle ikili ilişkiler adına çaba göstermeleri gerekiyor. Yay'lar detaylı işlerin içindeler. Daha iyi organize olmak ve farklı teknikler kullanmak doğru olabilir. İş ortamında huzursuz edici gelişmeler karşısında ise sakin olunmalı. Oğlak'lar için tamamlanması gereken konular devam ediyor. Bu nedenle gevşemekte sıkıntı yaşıyorlar. Çocuklarla ilgili konular ise onları oldukça meşgul edecek. Kova'lar iş ve eve ait uğraşlardan huzursuz durumda. Kendilerine vakit ayırmakta zorlanabilirler. Eve ait güvenlik konularının ise halledilmesi gerekiyor. Balık'lar hareket ve iletişim konuları içindeler. Bugün ayrıca, kardeşlerle ilişkilerde uzlaşmacı ve dengeli olunmalı.
web: www.hakankirkoglu.com
Faks: 287 74 37
e-mail: hkirkoglu@superonline.com

Güncelleme ve diğer teknik sorunlarınız için: internet@milliyet.com.tr
Bu hafta size
neler getiriyor
 KOÇ
21 Mart-20 Nisan
 BOĞA
21 Nisan-20 Mayıs
 İKİZLER
21 Mayıs-21 Haziran
 YENGEÇ
22 Haziran-22 Temmuz
 ASLAN
23 Temmuz-23 Ağustos
 BAŞAK
24 Ağustos-23 Eylül
 TERAZİ
24 Eylül-23 Ekim
 AKREP
24 Ekim-22 Kasım
 YAY
23 Kasım-21 Aralık
 OĞLAK
22 Aralık-20 Ocak
 KOVA
21 Ocak-19 Şubat
 BALIK
20 Şubat-20 Mart© 2006 Milliyet