19 Temmuz 2007 / Perşembe - 07:00

Erbakan: "AKP'ye oy veren Yahudi'ye oy verir"

      Eski Başbakanlardan Necmettin Erbakan, ''Yahudi kuruluşu olan IMF, bizi aç bırakıp İsrail'e teslim etmek istiyor. AK Parti'ye oy veren Yahudi'ye oy verir'' dedi.
      Saadet Partisi Muş İl Başkanlığı tarafından Belediye Meydanı'nda düzenlenen mitingde konuşan Erbakan, artık sağcı ve solcunun kalmadığını, onun yerini milli görüşçü ile işbirlikçilerin aldığını belirtti.
      Saadet Partisi'ni süt olarak nitelendiren Erbakan, “Kireç suyunu süt diye yutturuyorlar. Saadet Partisi süt, AK Parti Yahudi'nin hazırladığı kireç bulamacıdır. Onlar beyaz ama kireç suyudur. Kireç suyunu süt diye yutturacaklar. Mümin buna aldanmaz. Bir delikten bir defa geçer, ikinci defa aldanmaz. 3 Kasım’da aldandık artık aldanmayacağız'' dedi.
     
      "Her şey aslına döner"
      Seçime milli görüş ve diğerleri olmak üzere iki partinin gireceğini öne süren Necmettin Erbakan, “AK Parti'yi işbirlikçiler kurdu, onlar iktidar etti. Onlar da bizi canımızdan bezdirdiler. 11 sene milli görüş hükümetini gördük, son 5 senedir AK Parti'yi gördük. Seçime dört gün var, bu dört gün gece gündüz, ev ev dolaşacağız, bunlara bir tane oy gitmeyecek. Siyonizme uşaklık yapanlara oy gitmeyecek'' diye konuştu.
      AK Parti'nin tabanının milli görüşçü olduğunu iddia eden Erbakan, “Her şey aslına döner. 5 senede AK Parti'nin ne olduğunu gördük. Ekonomik yıkım, manevi tahribat ve dış politika faciası. Her evi IMF'ye teslim ettiler. Yahudi kuruluşu olan IMF, bizi aç bırakıp İsrail'e teslim etmek istiyor. AK Parti'ye oy veren Yahudi'ye oy verir. Tarihi bir gündeyiz aklımızı başımıza alacağız" ifadelerini kullandı.
     

     
Yorumlar (15)

Hakaret değil mi bu?

Erbakanın bu sözunu kınıyorum insanların görüşlerine saygı duymasını istiyorum. . .

[11:52 - akcayca]   yazarın tüm yorumları


Ben sol görüşlüyüm ama

hoca haklı kardeşim

[11:51 - kadirizm955]   yazarın tüm yorumları © Copyright 2007 Milliyet.