19 Temmuz 2007 / Perşembe - 11:40

Bülent Ersoy'un nikahından çok özel görüntüler...

     
MİLLİYET İNTERNET

Bülent Ersoy, Çeşme'de kına gecesi yapmış, 7 Temmuz'da da Armağan Uzun ile evlenmişti. Bülent Ersoy kına gecesini ve düğününü Star TV'deki kendi programında yayınlamak için özel olarak çektirmişti. Ancak kına gecesi ve düğünde hatıra niyetine çekilen görüntüler Kanal D'deki magazin programı 'Canlı Canlı'da yayınlandı.
      Dün gece yayınlanan programın canlı yayın konuğu olan Bülent Ersoy, evliliği ile ilgili ortaya atılan pek çok iddiayı yanıtladı. Eşi Armağan Uzun'un ailesine ve yakınlarına iddia edildiği gibi evler arabalar almadığını belirten Ersoy, Uzun Ailesi'nin böyle hediyeleri kabul edecek insanlar olmadığını söyledi, iddia sahiplerini ispat etmeye çağırdı.
      Evlilik cüzdanında Armağan Uzun'un fotoğrafının üzerinde mühür olmadığı ve cüzdanın "sahte" olabileceği yönündeki iddiaları da yayında evlilik cüzdanını göstererek yanıtlayan Ersoy, "Hadi ben evlendim, boşandım ama Armağan daha kız oğlun kız, nasıl böyle birşey söylenebilir" diyerek tepki gösterdi.
      Eşi için hayatında hiç el değdirmediği domatese bile el sürdüğünü söyleyen Diva, Armağan Uzun’a kendi elleriyle domatesli karides yemeği yaptığını, kayınvalidesine de ‘Ne oğlan doğurmuşsun bana, hayatımda el sürmediğim domatesle yemek yaptım. Allah’ın işine bak’ dediğini açıkladı.
      Programda yayınlanan kına gecesi görüntülerinde, Bülent Ersoy'a kınayı kayınvalidesinin yaktığı görülüyor. Diğer yandan da damat Armağan Uzun'a akrabaları kına yakıyor.
      Nikah töreninde ise Bülent Ersoy'un "ayağına bas" uyarılarının ardından damat Armağan Uzun'un ayağını bulmasıyla ilgili uzun bir diyalog geçtiği görülüyor.
     
İŞTE NİKAH TÖRENİ...


     
     

     
Yorumlar (9)

Mutluluk herkesin hakkı

Mutluluk herkesin hakkıdır. Bülent hanım ve eşi nasıl uygun gördüyseler öyle evlenirler. Allah ikisini de bir yastıkta kocatsın. Söyleyecek iyi sözü ...

[13:05 - DrMüh]   yazarın tüm yorumları


Para,para,para

Bülent hanımefendi sana tosun gibi evlatlar versin Armağan. . Mutluluklar dilerim.

[12:48 - SÖZDOGRUDA]   yazarın tüm yorumları © Copyright 2007 Milliyet.